Sayfa 799/898 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

Arkadaşlar merhaba,uzun zamandır bu formdayım ve yazılanları ilgiyle takip ediyorum ama görüyorumki ASELSAN gibi kaliteli bir kağıtta sorulan bu lise seviyesindeki sorulara inanmak çok zor ve bu sorulara cevap veren arkadaşları sabırları için kutluyorum.Bence bu soruları soran arkadaşlar gidip kısa yoldan bu cevaplara ulaşabilirler,yapmaları gereken tek şey ASELSAN hisselerini satmaları ve kumar kağıdı tabir ettiğimiz hisselere girmeleri emin olsunlar orda onların kafada çok insan var.Bu kişilere cevap veren arkadaşlara,alış satış tablosu gösteren arkadaşlara,kap a düşen haberleri ileten arkadaşlara emekleri için teşekkürler.

Bu arkadaşlara iki tavsiyem olacak

İhtiyacı olan parayla borsa oynamasınlar.
    Bekliycek kadar sabırlı olsunlar

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

2. Esas

Aselsanimiz yine kirmizilar icinde

Sent from my LG-D855 using Android mobile app

Esas

Bu matematikle değil borsa, yatırım yapacak kadar para kazanabilmeleri bile garip...

Esas

Alıntı Originally Posted by kselm Yazıyı Oku
    Arkadaş sen nasıl hesap ediyorsun ne ictiysen bana da ver

Sent from my General Mobile 4G using Android mobile app
    Su yetiyor doğru hesaplamaya

Benden once acıklayanlar olmus ne mutlu diğer su icenlere

Esas

Alıntı Originally Posted by erdem06 Yazıyı Oku
    Aynen öyle. 10 yılda 57.66 kat, 15 yılda yüzde 50 den 437.89 kat yapar. Küsuratları da ekleyim dedim.

yani 100 bin tl 10 yılda 5.7 milyon tl, 15 yılda 43.7 milyon tl yapar, tabi bunlara yıllık enflasyon eklenmemiş. Ayrıca bir hisse her yıl yüzde 50 verir mi o da tartışılır, fakat yukarıdaki arkadaşın hesabı doğru.

Arkadaş kusura bakma da ne içtiysen bana da ver yazacağına, öğrenmeye çalış. Adam hesaplamış önünüze kadar koymuş bari ukalalık edeceğine nasıl hesaplıyosun bana da öğret de ki bişey öğrenmiş olursun. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.

Bknz: basit faiz-bileşik faiz hesabı
    Evet hala söylüyorum ne ictiniz diye ne kadar büyük beklenti içindesiniz hisse -3 olsa hepiniz de gelip aglama duvarına ceviriyoruz burayi siz mi bekliyeceksiniz 10-15 yıl. kimmiş o 100000 yatiripta 15 yıl bekleyen tatlı su baligi

Esas

Alıntı Originally Posted by erdem06 Yazıyı Oku
    Aynen öyle. 10 yılda 57.66 kat, 15 yılda yüzde 50 den 437.89 kat yapar. Küsuratları da ekleyim dedim.

yani 100 bin tl 10 yılda 5.7 milyon tl, 15 yılda 43.7 milyon tl yapar, tabi bunlara yıllık enflasyon eklenmemiş. Ayrıca bir hisse her yıl yüzde 50 verir mi o da tartışılır, fakat yukarıdaki arkadaşın hesabı doğru.

Arkadaş kusura bakma da ne içtiysen bana da ver yazacağına, öğrenmeye çalış. Adam hesaplamış önünüze kadar koymuş bari ukalalık edeceğine nasıl hesaplıyosun bana da öğret de ki bişey öğrenmiş olursun. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.

Bknz: basit faiz-bileşik faiz hesabı
    Arkadaşın hesabı doğru olabilir ben hesabıyla ilgili birşey söylemedim heryil düzenli hangi hisse veriyor 15 yıl boyunca yeni girenler sazan gibi atlar borsaya bu yazdıklarınızı okuyunca

Esas

Bugun yine 430.000 lot yabanci cikisi var.

Sent from my LG-H818 using Android mobile app

Esas

Arkadaş sen nasıl hesap ediyorsun ne ictiysen bana da ver

Arkadaşın hesabı doğru olabilir ben hesabıyla ilgili birşey söylemedim heryil düzenli hangi hisse veriyor 15 yıl boyunca yeni girenler sazan gibi atlar borsaya bu yazdıklarınızı okuyunca

Benim söylediğim bold ile işaretlediğim kısıma idi.
    Hangi hissenin her sene yüzde 50 verdiğine değil!

Sayfa 799/898 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •