Sayfa 353/355 İlkİlk ... 253303343351352353354355 SonSon
Arama sonucu : 2839 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: ALCTL - Alcatel Lucent Teletaş Telekomünikasyon A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by çağda Yazıyı Oku
    bizim hisse akşam olunca iyce inişe geçiyo biraz daha bekleseydiniz keşke
    günlük bolinger bandının orta cizgisi 7,509 aişaret ediyordu ben biraz bonkör davrandım . Spegin gözü bir insanlık görsün dedim alışı 7,54 den yaptım.

2. Esas

ben yazıyı yazarken 7,5 i de aşagı kırmış bu sefer 7,01 olacak gibi, gelirse depoyu fulleriz.

Esas

Düştükçe az miktarlarda alıma geçtim

Sent from my m3 note using Android mobile app

Esas

Gelene gecene tokati atiyor.almadan once. Tokati yeseydik Nasrettin hoca misali..ytd.

Esas

Nasreddin Hoca'nın komşusunun iri yarı toy bir delikanlı olan oğlu, sıcak bir yaz gününde ormana gidip odun hazırlamağa karar vermiş. Gittiği baltalık ormanda su yokmuş. Herkes heybesine bir testi su koyar öyle gidermiş. Delikanlı ise, "Su testisini taşıyacağıma iki üç karpuzu taşırım, daha iyi olur. Nasıl olsa dönüşte odunları sırtlayıp getireceğim. Birde toprak testimi kırmadan geri getirmeye uğraşmayayım" diye düşünmüş. Torbasına karpuzlarını koyup ormana gitmiş.
    İşe koyulmadan evvel bir karpuz yiyeyim demiş.
    Karpuzu kesmiş. Beğenmemiş, bir kenara atmış. Öbür karpuzları kesmiş, o karpuzlar da çok hammış, kaldırmış atmış. Kızmış karpuzların üstüne işemiş.
    Ormana gitmekte olan Nasreddin Hoca olayı görmüş. Yanına yaklaşınca :
    - "Delikanlı, ham da olsa nimete işenmez, tövbe et. Nimeti vereni gücendirirsin !" Demişse de delikanlı öfkesini yenip tövbe edememiş.
    Öğlen vaktine doğru, hem sıcaklardan hem de çalışmaktan dolayı iyice susamış. Etrafta su isteyebileceği hiç kimse yok. Su yok. Varmış ham karpuzların yanına. "Ona değdi, buna değmedi" diye diye attığı bütün karpuzları yemiş. Son parçalardan birini yemekteyken, ormanda işini bitirip, eşeğine odunlarını yükleyip dönen Nasreddin Hoca ile tekrar karşılaşmış. Hoca bir yenmiş karpuzların kabuklarına ve birde delikanlı'ya bakmış :
    - "Suphanallah, bak , becerip tövbeni yetiştiremedin. Rabbim ne kadar çabuk, senin çişini sana yedirdi! ..." demiş.

İşte böyle incelemeden hisse senedi almayacakmışız. Hiç bilmediğim hisseydi, beyannamedeki karı görünce sazan gibi 8.20 den atladım.Hisseyi aldıktan sonra incelemeye başladım. Grafik berbat. Teknik meknik hak getire. Çaresizlikten forumlara, twettere filan girip fikir edinmeye çalışırken yok burası saatlikte döner, yok şurası bollingere değerse gider, ilk hedef 9 tl , 7.80 de dönecek, 7,50 artık son, yükseliş trendi hala bozulmadı diye diye karpuzları kabuğu ile yedim. Oysa kağıt son 6 ay içinde, 5,80 den 4,53 e 4 günde düşmüş, ardından Ağustos ayına kadar 7,63 e çıkıp 2 günde 6,83 e düşmüş, oradan 2 günde 8,03 e çıkıp 1 günde 7,30 a düşmüş, sonra 8,29 çıkıp 5 günde aralıksız 6,80 ardından 8,10 2 günde 7,25, sonra 5 günde 8,97 ye çıkıp 1 ay geçmeden 5,95 e düşmüş arada daha var ama en son 8,47 e çıkıp yine bugün 7 gün sonra 7,47. biraz uzun oldu ama böyle hisse mi olur. Adamın ocağına incir ağacı diker. Bu ne böyle dansöz gibi. Biri ipleri eline almış insanları maymun etmiş oynatıyor. Vallaha korkuyorum yine 5 li seviyelere indirecek. Sonra teknik meknik diyorlar ne tekniği bu rezilliği teknikle nasıl açıklarsınız. Bu da bana ders olsun bir daha asla bilmediğim hisseyi almayacağım. Elinde olanlara da Allah sabır versin.

Esas

Son düzenleme : Haydarpaşa; 15-02-2017 saat: 20:23. Sebep: resim çıkmadı 2

Esas

Boşu boşuna çapsız nokia demiyoruz netaşı alan zte de çapsız çıkarsa vay ky haline netaşta dolusuyla küçük yatırımcı var...

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Şu an tek bir lotum dahi yok ama bu kağıdın değerinin en az 8 ler olduğunu düşünüyorum ben de. Ama tahtacı daha da basmak istiyor aşağı 7.20 7.30 ları görmeden de bırakmayacak gibi. Uv ciler için zaten değişen bir durum yok. Eninde sonunda değerini bulacak. Önemli olan kvcilerin hareketi. Ya dediğim değerlere inecek ya da kv ciler dirayet gösterip daha aşağı inmesini engelleyecek. Almak için fırsat kolluyorum ben de.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Sayfa 353/355 İlkİlk ... 253303343351352353354355 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •