Sayfa 354/355 İlkİlk ... 254304344352353354355 SonSon
Arama sonucu : 2839 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: ALCTL - Alcatel Lucent Teletaş Telekomünikasyon A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by Haydarpaşa Yazıyı Oku
    Syn haydarpaşa benim maliyetim cok yuksek bugunde biraz alım yaptım sizce bu grafiklerden ne anlam cıkarmalıyız.Benim grafikte gordüğüm büyuk bir obo olmuş araştırdım obo sonrası obo boyu kadar düşüş olursa rakam 6 civarına gelir.Obonun bozulması sadece 9 rakamının uzerinde kapanışlar yapması durumunda bozulabilir.Aksi durumda 6 lı rakamlara düşmemesi için yatırımcıyı hisseye çekecek yuksek para girişi olabilecek olağandışı bir haberi geç kalmadan göndermesi veya yuklu geri alim yapması gerekir ve burada şirket yetkililerine çok iş düşüyor görünüyor.Hissenin hergun düşmesi surekli para çıkışının olması bilançonun hiç içaçıcı olmayacagı yada yaşanan durum bilgimiz olmayan nötr başka bir durumun haberini alanların kaçışları ise bu durumda düşüş kaçınılmaz olacağı ve desteklerde kalamayacağı düşüncesindeyim.Bundan sonraki hareketlerinde düşüş devam ederse govde gitmeden kol bacak kesip bırakabilirim.Ayrıca Nokianın bu şirketle ilgili hiçbir açıklamasınıda desteğinide bulamadım nedense forumlarda onun etkisinden bahsedilmesininde anlamsız ve boş beklenti olduğunu düşünüyorum.Bilmeden iki katına cıkmış hisseye gidiyor diyerek atlayınca zararda büyük olunca hissenin yedi sülalesi araştırılıyormuş bunu öğrenmiş oldum.Son olarak 7 li rakamlarda alcatelden ucuzken su an 10 uzerine cıkıp taş gibi duran Katmeri almadığıma binpişman oldum.Nasipte yokmuş.

Iphone 6s
    Son düzenleme : Orgsan; 15-02-2017 saat: 21:51.

Esas

Grafige uyarsa 5bucuklar seviyesinde bosluk var,gelirse vay halimize ....yatirim tavsiyesi degildir...

Esas

Orgsan kardeşim, ben kendimi teknik analiz yapacak yeterlilikte görmüyorum. O grafiği ne kadar saçma sapan ve tekniğe uymayan hareketler yaptırdıklarına dikkat çekmek için yapıştırdım. (onu da beceremedim ya) bu kağıt hiç belli olmaz, çok agresif hareketleri var dediğiniz gibi daha düşebilir ama çok hızlı da çıkabilir. Sadece benim gördüğüm hacim azaldı, alıcı da gelmiyor. Kademeler 2000-3000 lot, yani 40-50 bin lot ile tabana gidebilecek gibi. Kasıtlı olarak düşürüldüğü belli. Hisse giderken hem el frenini hem abs yi çeken ve sürekli baskı yapan kimse, ya bizim bilmediğimiz bir şey biliyor yada başka şey. Ama diğer forum ve twetter de sürekli olumlu konuşuluyor bakalım hayırlısı. 7,50 stoploss demişti bugün twetterde birisi. Arama yerine sadece ALCTL yazıp aratırsan konu hakkında güzel bilgiler göreceksin. Selametle.

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    1,022

Esas

İyi aksamlar teknık olarak buralardan yukarı gıtmeli ... ekran yok kısa vadeli grafı koymaya çalısırım iyi aksamlar

5. Esas

Spek satsin bakalim 10 bin daha koydum portfoye..Var gucumle bu hissedeyim. bu mali 10 a cikmadikca da vermicem

Esas

Keske ORGE ye koysaydiniz. Sov yapiyor.7.07-7.66

Iphone 6s

Esas

Alcatel satisa 760 a yigiyor amk.

Iphone 6s

Duhul
    Aug 2009
    İkamet
    Ankara - Siirt
    Gönderi
    354

Esas

Alıntı Originally Posted by Orgsan Yazıyı Oku
    Alcatel satisa 760 a yigiyor amk.

Iphone 6s
    30K lot üzeri aq. Hadi alın geçin burayı diyor.

Sayfa 354/355 İlkİlk ... 254304344352353354355 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •