Sayfa 51/172 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1370 madde; 401 - 408 arası.

Konu: ASLAN - Aslan Çimento

Esas

Alıntı Originally Posted by pendikbor Yazıyı Oku
    Nasıl yanı 36 altı ve 38 üstü hareketi engelleyecek....anlamadım....kağıt böylemi kalsın
    benim anladigim 36 altina sarkarsa, 38 ve uzerine atmasini engeller seklinde. 38 ve uzerine atabilmesi icin 36 nin uzerinde kalmasi lazim seklinde anladim..

Esas

Alıntı Originally Posted by slickman Yazıyı Oku
    benim anladigim 36 altina sarkarsa, 38 ve uzerine atmasini engeller seklinde. 38 ve uzerine atabilmesi icin 36 nin uzerinde kalmasi lazim seklinde anladim..
    Evet ,Kast etmek istediğim şey buydu..Biraz acelem vardı yazıp çıkmıştım..36 altına sarkarsa yine sıkıntıya gireriz.Ama üzerinde kaldığımız müddetçe 38 ve üzeri hareketini haftaya görebiliriz diye düşünüyorum

3. Esas

konut faizleri düştü çimento satışları da artışa geçecektir

Duhul
    Oct 2011
    İkamet
    DUNYADAN BIR YER..
    Gönderi
    243

Esas

hareketli bir hafta olma ihtimali yuksek.

Esas

http://invst.ly/28vfx

Kişisel düşüncemdir ..YTD

Esas

Alıntı Originally Posted by behzad25 Yazıyı Oku
    http://invst.ly/28vfx

Kişisel düşüncemdir ..YTD
    yorumlayabilirmisin

Esas

Alıntı Originally Posted by haozcan Yazıyı Oku
    kağıdı ucuzdan kapmak isteyenlerin yerleştirdiği aslı astarı olmayan haberler,yayın kaynağının dahi %100 %100 doğrulanmamış haberlere kulak asmak çokta mantıklı gelmiyor.
    artı bu hisseye yatırım yapan birçok insan varken bu gibi doğrulanmamış haberlerin bu şekilde forumlara servis edilmesini doğru bulmuyorum etik bir davranış değil,

herkesin bu gibi konularda sorumlu ve azamı bilinçli davranması gerekli.

Saygılar

YTD.
    Oyak çok şeffaflık göstermiş.
    Çok başarılı yöneticilerde istifa etmiş bu kaynağı belirsiz haberler yüzünden sanırım.
    Yaw banka sattılar nese ...

Esas

Alıntı Originally Posted by Wandet Yazıyı Oku
    yorumlayabilirmisin
    Nacizane öngörüm; Öncelikle 36 Tl nın altına düşmeden bir kapanışın yapmaması gerekir.. yeşil kanalında agresif bir çıkış akabinde diğer kanalda biraz yataya bağlayıp sonra o trend desteğini kırmadan çıkışına devam etmesi yönünde..500 günlük hareketli ortalama yaklaşık olarak 40 Tl civarında onun üzerinde kalıcı olarak günlük kapanışlarda devam edecek çıkış trendini destekleyecektir.. ( Yatırım tavsiyesi olmayıp , eğitim çalışmasıdır )

Sayfa 51/172 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •