Sayfa 2/878 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7023 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ALCAR Alarko Carrier Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas

Insallah kar aciklamaz zarar aciklar 😂😂 farkindaysaniz cok iyi karlarda hep taban yedik. Nedense takip ettigim bir cok sirket zarar aciklayip tavana yakin cikti gecmiste. Bu sebeple insallah zarar aciklar 😂😂😂

2. Esas

Bedelsiz açıkladığında taban yaparmi.birden aklıma düştü. Bu iplikci den hersey beklenir������

Esas

Alıntı Originally Posted by india Yazıyı Oku
    Insallah kar aciklamaz zarar aciklar 😂😂 farkindaysaniz cok iyi karlarda hep taban yedik. Nedense takip ettigim bir cok sirket zarar aciklayip tavana yakin cikti gecmiste. Bu sebeple insallah zarar aciklar 😂😂😂

Aynen katiliyorum,neler cektik karli bilancolarda...
    Y.t.d.

4. Esas

Yakında gene yükselişler başlayacak gene forum karışacak yeni kişiler aramıza katılacak iyi veya kötü niyetli yazılar yazılacak bazıları birbirini acımasızca eleştirecek kavgalar çıkacak kalpler kırılacak sinirler gerilecek ben bilmiştim sen demiştin dememiştin. kimi gene spek adamı bir başkası mal pazarlamaya çalışan kişi ilan edilecek lütfen bunları yapmayınız. herkes fikrini paylaşabilsin ki faydalanma imkanı çıksın kimseye baskı yapmayınız fikirlerine katılmıyorsanız karşı fikirlerinizi yazınız o kadar. Bu tür forumları çok önemsemeyiniz gerçekten bir etkisi yok. Unutmayın bilgi çok ama çok pahalıdır ancak paylaşıldı mı beş para etmez. Forumlarda böyle bilgiler sizce paylaşılır mı?

Amerika' da bizdeki TÜBİTAK benzeri bir kuruluş vardır buraya projenizle başvurursunuz size projeniz için kabul görürse her türlü destek sağlanır. Buraya öyle projelerle başvurulur ki Türkiye'de olsa güleriz, yok olmaz deriz, çocuk kafayı yemiş deriz, bizden daha iyi kimse düşünemez der küçümser yok etmeye çalışırız. Ama onlar ciddiye alıyor ve destekliyor. arkadaşıma bu tür komik ve saçma sapan projeleri devletiniz niye destekler paranıza yazık değil mi diye sorduğumda o bana '' bu bir hayal ya onun dediği doğruysa ve bu proje onun dediği gibi gerçekleşirse diye kimseye ön yargı ile yaklaşılmıyor ve gelen binlerce proje içinden gerçekleşecek 2 veya 3 tanesini yakalayabilmek için her gelene ön yargısız yaklaşıyoruz. Amerikayı amerika yapan o yakaladığımız 2-3 projedir '' demişti.

Onun için tüm dünya Amerika'ya bakıyor 1 dolar= 3 tl FED neredeyse dünya merkez bankası işin sırrı ön yargılarınızı egolarınızı bir kenara bırakın çok mutlu olacaksınız inanın ve insanları susturmayın küstürmeyin ya onun söylediği doğru ise diye düşünün ve yargılamayın kınamayın ki bir gün gelsin 1 tl= 3 dolar olsun ve dünya bize baksın.

Bu günkü nacizane yorumum her üç kağıtta takip edilmeli ancak ALARK nun çok gerilerde kalması beni biraz endişendiriyor. ALCAR da yukarı hareket potansiyeli devam ediyor ve kağıt çok sıkı markajda ve müthiş baskılanıyor. ALGYO fiyatını hazmediyor ve aşağı yönlü hareketi ile de çok rahatladı diye düşünüyorum eski fiyatlar tarih oldu ve taban oluşumunu tamamladı ve gözü yukarılarda. bir tek ALARK ne yapıyor bir anlam veremiyorum ama düşüncem her üç kağıtta da yukarısı için bir hazırlık var. Ne zaman bilmiyorum ama sabırla bekleyebilen kazanacak gibi ama rahat parayla...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kendi şahsi görüşlerimdir ve lütfen profesyonel yardım almadan buradaki bilgilere göre yatırım yapmayınız. Herkese bol şans ve kazançlar dilerim saygılar.
    Son düzenleme : uzun yatırımcı; 28-04-2016 saat: 09:18.

Esas

Hayırlı olsun bu topik bundan sonrası için 3 haneleri göreceğimiz bol kazançlı sayfalardan oluşur inşallah.

Esas

arkadaşlar merhaba yeni topic hayırlı olsun..ben pek yazmamakla birlikte yorumlarınızı ve görüşlerinizi her gün ilgiyle takip ediyorum..saygı çerçevesinde, atışmadan bildiklerimizi ve ön görülerimizi paylaşacağımız bir ALCAR forumu olmasını temenni ederim sonuçta hepimiz aynı gemideyiz..bol kazançlı günler dilerim..

Esas

biliyorsunuz aranızda idim ve bir müddetliğine ara verdim... görüyorum ki zarar isteme oranı artmış. arkadaşlar karlar bir gün sizi istediğiniz yere götürür ama herhangi bir gerekçe olmadan zarar eden şirket çöptür... unutmayın ki hisse alarak hissedar oluyorsunuz trader değil...

Esas

%5-10 arası aşağıda pusuya yatmak lazımmış.

Sayfa 2/878 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •