Sayfa 21/521 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 4168 madde; 161 - 168 arası.

Konu: ODAS - Odaş Elektrik Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by Cezve Yazıyı Oku
    Sayın newages öncelikli olarak hoş geldiniz......

Fikrimi değiştirmedim..... Ne tek lot daha ek alım yaparım ne de tek lot satarım..... Ben yeni girecek bir yatırımcı olsam, tahsisli fiyatının üzerine hisse taşınmadan da almazdım. Bu benim fikrim tabii ki.......

Umarım tobo hedefine ulaşır.
    hoş bulduk...

13 ay kaldı santralin açılışına...

ben sadece buna bakıyorum artık...

6.75 altı bana göre "beklentiler açısından risksiz"
    nereye düşerse düşsün hızlı bir tepki ile 6.75 zaten görür..

"trade ederken sattığım hisseleri yerine koyabilir miyim diye daha çok endişe duyacağım artık"

86 000 endekste endeks nasıl olsa düşecek odaş'ta yukarı gitse bile geri çekilecek ve alım fırsatı verecek diye düşünüyordum. şimdi endeks 79 000 75 000'e de düşse zaten 80 000'e kaşarak gider..

"odaş artık senin ilk aldığın dönemlerdeki odaş değil "13 ay kaldı açılışa"

teknik ne der ona da ayrıca bakıyoruz zaten...

2. Esas

Santralin her tuğlasının üstüne tuğla eklenmesi, her çelik konstrüksiyonun bir öncekinin üstüne montajı ve açılışına yaklaşılan her geçen gün Odaş'ın da hareket karakterini pozitif olarak değiştirecek-değiştiriyor diye düşünüyorum. Bariz şekilde endeksin ters hareketlerine karşı dirençlenmeye başladı.

Esas

Genel kurul oncesi ndeki hareketlere benziyor. Bilanço beklentisini satın alıyorlar.. Önemli olan yarın ne yapacağı .....

4. Esas

Yarının ne olacağının santralin Favok-Ebıtda hesabını yapan bizler için zerre önemi yok. Orasını malını kaptırıp ciyaklayan-çorba peşinde koşan vs ler düşünsün.

Esas

Alıntı Originally Posted by Commandante Yazıyı Oku
    Yarının ne olacağının santralin Favok-Ebıtda hesabını yapan bizler için zerre önemi yok. Orasını malını kaptırıp ciyaklayan-çorba peşinde koşan vs ler düşünsün.
    Bunu mu anlayabildin !!!!!
    Boşuna nick değiştirmemiş sin.

6. Esas

Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Bunu mu anlayabildin !!!!!
    Boşuna nick değiştirmemiş sin.
    Siz neden üstünüze alınıp çıkıntı yaptınız ki ?!!

Neyse bilen biliyor neden bu şekilde olmadık tepkiler verdiğinizi. Çok garip ve çok tuhaf tepkileriniz var. Düşündüklerinizin ya da içinizden olmasını istediklerinizin aksini yazanlara zerre tahammülünüz yok, bu da sizi tuhaf kılıyor.

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,259

Esas

Bugünkü hacim artışının boşuna olacağını düşünmüyorum. Bilanço etkisinin ilk defa pozitif olacağını düşünüyorum, öte yandan teknik olarak da 7,02 üstündeki kapanışlarda 7,53 seviyesi görme ihtimalini kuvvetlendirdiğini düşünüyorum....YTD...

8. Esas

Alıntı Originally Posted by Fırtına54 Yazıyı Oku
    Bugünkü hacim artışının boşuna olacağını düşünmüyorum. Bilanço etkisinin ilk defa pozitif olacağını düşünüyorum, öte yandan teknik olarak da 7,02 üstündeki kapanışlarda 7,53 seviyesi görme ihtimalini kuvvetlendirdiğini düşünüyorum....YTD...
    Aman böyle yazmayın, birilerinin içine oturuyor sonra

Sayfa 21/521 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •