Sayfa 12/512 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 4091 madde; 89 - 96 arası.

Konu: AKPAZ - Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

Esas

Bence öyle bir para yok olsaydı böyle kepaze olur muydu belki De komplo teorisi olacak belki ama 2 tane seçim oldu ...,.. Noktalı yerleri doldurun kolay milletvekili seçilmiyor ben şahsen öyle bir paranin olduğuna inanmıyorum varsa bile batık başka türlü para varken bu kepazelik olmazdı bence şirketin içini boşaltmışlR

Esas

SPK cevap yazmış pabucumun SPK sı mali durumlarını inceliyoruz..... Kodmn SPK sı akpaz senin alacağın var onu tahsil et yatırımcını zarara uğrat ma demek çok mu zor 190 milyon değilde gerçekten nakit 19 milyon gerçek para olsaydı bu durumda olmazdı bankalar ile icralik olmazdı yalandan bilançolarda biz ky keklemek için alaçak var gösteriyor evet biraz kekledi namussuzlar

Esas

190 milyon alacak varmış aç köpekler kim kaybetmiş 190 milyonuda siz buldunuz hırsizlar

Esas

Benim aklıma takılan soru var bunu izah edecek arkadaş arıyorum...

Akpaz hadi biz Ky leri iplemiyor paramızı pul etti de bankaları nasıl ikna etti tahvil sahiplerini nasıl ikna etti???

Bunu nasıl açıklıyorsunuz??? Bunların detayını açıklamak zorunda değil mi??? Özellikle bankalarla anlaşmalarının detayı var da ben mi kaçırdım?

İki düğüm var biri bu anlaşma detayları diğeri Taco tarım alacağı...

Esas

sayın uhacaettepe bana mail den ulaşabılırmısın [email protected]

Esas

Uhactepe nin sorularının cevabını mı biliyorsunda mailden ulaş diyorsun). Şu an dışardayım.bende yazacağım sana kıskandım.cevap verip vermemekte serbestsin.adem 403.

Esas

Alıntı Originally Posted by uhacettepe Yazıyı Oku
    Benim aklıma takılan soru var bunu izah edecek arkadaş arıyorum...

Akpaz hadi biz Ky leri iplemiyor paramızı pul etti de bankaları nasıl ikna etti tahvil sahiplerini nasıl ikna etti???

Bunu nasıl açıklıyorsunuz??? Bunların detayını açıklamak zorunda değil mi??? Özellikle bankalarla anlaşmalarının detayı var da ben mi kaçırdım?

İki düğüm var biri bu anlaşma detayları diğeri Taco tarım alacağı...
    Dip notlarda ya da faaliyet raporunda bir yerde gayrimenkullerin 24.500.000 civarı teminat gösterildiğini okumuştum. Ama o kadar.

Esas

Gelen cevap;
    İlgi: 5 Mayıs 2016 tarihli e-posta mesajınız.
    “Bilindiği üzere sermaye piyasalarında düzenleme görev ve yetkisi kanunun ile Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) na verilmiştir.
    Özel durum açıklamaları SPK tebliği ile düzenlenmiş olup, söz konusu tebliğ SPK tarafından yürütülmektedir.
    Ayrıca Borsamızda işlem gören tüm şirketler gibi, söz konusu şirketin de faaliyetleri ve finansal durumu Borsamız mevzuatı çerçevesinde sürekli takip edilmektedir.â€
    Saygılarımızla,
    BORSA İSTANBUL A.Ş.

Sayfa 12/512 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •