Sayfa 412/512 İlkİlk ... 312362402410411412413414422462 ... SonSon
Arama sonucu : 4091 madde; 3,289 - 3,296 arası.

Konu: AKPAZ - Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by tradeport Yazıyı Oku

Hisse geri alımı umrumuzda değil.Bahsettikleri hisse miktarını biz de alırız.Mesele o değil.Odaklanmanız gereken yer hisse geri alımı değil.Bankadan kredi çekerek hisse alınmaz,almayın da zaten.
    şimdi ne güldüm bu lafa.neymiş şirketin yapacağını söyleyip yapmadığı beyfendiler zaten istese yaparmış da ama mesele o değilmiş. Yav bırakın allah aşkına palavra atmayı. Lafla olmuyor o işler. Hadi yapta görelim. Bence son satışları da tradefırt yapıyor. .

2. Esas

Hiç belli olmaz bunun ne yapacağı. Paylaşımların için sağol Prof.

3. Esas

Alıntı bir yazı, ama yapilan eylem aynı olabilir mi?

İşe çıkamayan hırsız hiç birşey çalamadığı gün sağ cebindeki parayı çalıp sol cebine koyar öyle tatmin edermiş kendisini bu işte aynısı işte. Yoruma gerek yok ki.

4. Esas

Bu hisse gözalti pazarindan çikmadan alici bulamaz diye düsünüyorum öncelikle bu hissenin Ana pazarda islem görmesi gerekiyor.Bunun icinde bütün kosullar saglandi diye düsünüyorum ama daha neden Ana pazara cikma basvurusu yapilmiyor anlamis degilim.

Esas

Alıntı Originally Posted by alamaran Yazıyı Oku
    Bu hisse gözalti pazarindan çikmadan alici bulamaz diye düsünüyorum öncelikle bu hissenin Ana pazarda islem görmesi gerekiyor.Bunun icinde bütün kosullar saglandi diye düsünüyorum ama daha neden Ana pazara cikma basvurusu yapilmiyor anlamis degilim.
    Ne ana pazara çıkması arkadaşım. .bu şirketin kottan çıkması an meselesi sen hala tradepırt gibi hayal görmeye devam ediyorsun. .kabul edelim artık bu adamlar bizim paraları çatır çatır yemişler..

7. Esas

Alıntı Originally Posted by secretboyinplay Yazıyı Oku
    eyvahlar olsun.
    işte şimdi yandık.
    mahvolduk.
    eyvah eyvah!

8. Esas

Bugünden itibaren yeni işlem saatleri geçerli.Yakın İzleme Pazarı için:

09:55 - Fiyat belirleme ve işlem
    12:55 - Fiyat belirleme ve işlem
    13:55 - Fiyat belirleme ve işlem
    17:55 - Fiyat belirleme ve işlem