Sayfa 508/512 İlkİlk ... 8408458498506507508509510 ... SonSon
Arama sonucu : 4091 madde; 4,057 - 4,064 arası.

Konu: AKPAZ - Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Esas

Tradeport; kur zararı bilgisini öğrendiniz de dipnotlarda ne yazıyor onu öğrenmek zor mu? Bilmediğinden soruyoyum .

2. Esas

34540 lotla 40 ta uzlaşıyor,86161 lot satışta bekliyor

3. Esas

Alıntı Originally Posted by alptuğ34 Yazıyı Oku
    Ya bu kavaslar döviz bürosumu işletiyorlarda kur zararı. Kimi yiyiyorsunuz ulan siz.dövizle mi gıda alış satışı yaptınız
    33,2 milyon Euro tutarında uzun vadeli kredi var,gelen kambiyo zararı oradan kaynaklanıyor.THY bile 8 milyar TL kambiyo zararı açıklamış ama hisse tepki vermedi,demek ki beklentilerle birebir uyumlu gelmiş ve önceden fiyatlanmış.

Esas

Alıntı Originally Posted by tradeport Yazıyı Oku
    33,2 milyon Euro tutarında uzun vadeli kredi var,gelen kambiyo zararı oradan kaynaklanıyor.THY bile 8 milyar TL kambiyo zararı açıklamış ama hisse tepki vermedi,demek ki beklentilerle birebir uyumlu gelmiş ve önceden fiyatlanmış.
    Döviz borcu olan şirketlere devlet destek olacaktı,akpaz'ı kapsamıyor mu?

5. Esas

Alıntı Originally Posted by alptuğ34 Yazıyı Oku
    Tradeport; kur zararı bilgisini öğrendiniz de dipnotlarda ne yazıyor onu öğrenmek zor mu? Bilmediğinden soruyoyum .
    Zorluğundan değil,değişken.Gençlik yıllarımda benim de dipnot hazırlamışlığım var,son derece meşakkatli bir iş.Denetim firması sürekli revizyon ister,uyumsuz bulur ve yeniletir.En son genel müdüre gider,o da çekincelerini bildirir ve bazı bölümlerin değiştirilmesini ister.Denetim firması bazı konuları değiştiremez,bazılarında esneme payı bırakır.Şu an da harala gürele bir çalışma var.Bilanço sonrası yaşanan gelişmelerde,bir takım açıklamalar olacak.Değişken olduğu için her ayrıntıyı paylaşamıyorum.Bugün buraya bir şey yazsam yarın değişmeyeceğini garanti edemem.

6. Esas

Alıntı Originally Posted by secretboyinplay Yazıyı Oku
    Döviz borcu olan şirketlere devlet destek olacaktı,akpaz'ı kapsamıyor mu?
    Olması lazım,çünkü bir çok şirketin açık pozisyonu vardı ve Dolar/Euro almamaları konusunda ciddi siyasi baskı altında tutuldular.

7. Esas

Alıntı Originally Posted by tradeport Yazıyı Oku
    Zorluğundan değil,değişken.Gençlik yıllarımda benim de dipnot hazırlamışlığım var,son derece meşakkatli bir iş.Denetim firması sürekli revizyon ister,uyumsuz bulur ve yeniletir.En son genel müdüre gider,o da çekincelerini bildirir ve bazı bölümlerin değiştirilmesini ister.Denetim firması bazı konuları değiştiremez,bazılarında esneme payı bırakır.Şu an da harala gürele bir çalışma var.Bilanço sonrası yaşanan gelişmelerde,bir takım açıklamalar olacak.Değişken olduğu için her ayrıntıyı paylaşamıyorum.Bugün buraya bir şey yazsam yarın değişmeyeceğini garanti edemem.
    Kardeş olumlu görüyormusun tabloyu peki, sen hepimizden daha hakimsin bazı şeylere

8. Esas

Bu fiyatlardan satalım mı tradeport

Sayfa 508/512 İlkİlk ... 8408458498506507508509510 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •