Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 18 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Ameliyat icin yardim

Esas Ameliyat icin yardim

Değerli arkadaşlar, oğlumun karın boslugunda gelisen tumor kitlesi için , hastahane hastahane, doktor. Doktor araştırma yapmaya çalışıyorum. Aramızda doktor olan forumdaslarımızdan, yada başından vak a geçmiş olanların bilgilendirmeldrine çok ihtiyacım var.
    AMELİYAT konusu RETROPERİTONEL KİTLE dır. Bu ameliyatı kapalı yapmayı gerekirse açık ameliyata dönüşeceği tavsiye edilmektedir. Bende cinsel iç organlara zarar gelebileceği konusunda kaygiliyim. Robotik cerrahinin bu ameliyatta artisi olabilirmi, yada hastahane, doktor tavsiyeleriniz olabilirmi. Simdiden alakanıza teşekkür ederim.

Esas

sayın yetkililer bu konuyu bir kaç gün ön sıralarda tutma imkanınız olabilir mi Lütfen.

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

geçmiş olsun

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,394

Esas

geçmiş olsun, üzüldüm.

Esas

geçmiş olsun.

Duhul
    May 2014
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    4,159

Esas

Dr değilim ama tuzla ASM de Davinci denilen robotik cıhaz kullanılmakta . SSK ile de hastalığın nevine göre anlaşmaları var dı.
    Kanser türü hastalıklarda hiç bir ücret yoktu. Ben hiç bir ücret ödemeden tedavi gördüm.ABD menşeli jhon hopkins. BİR BAKIN DERİM.
    ACİL ŞİFALAR DİLERİM.

Esas

Acil sifalar dilerm ben cocuk doktoruyum ozelden yazarsanz yardmci olurum.gecmis olsun.

Esas

Yuce rabbim şifalar versin,geçmiş olsun

Sayfa 1/3 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •