Sayfa 2/991 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 7922 madde; 9 - 16 arası.

Konu: FENER Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Esas

2000 yilinda galatasarayi FETHULLAH GULEN dualarla sampiyon yaptigi soyleniyor diye kameralar karsisinda aciklama yapan a.y kendini her gecen gun dahada batirmiyomusun ? Yapma etme basaramiyorsun anla ve daha fazla kendini rezil etmeden birak git bu ne yahu....ayıptır boyle bir aciklama yapilirmi hic?

Bugun metro turizmin sahibi halip ozturk masturbasyoncu muavinin paralelci olduğunu soyledi 😄😄😄

İsine gelmeyen herkes her sucu paralele bagliyor 😄😄

Esas

Dostlar kısada olumlu düşünmeyi gerektirecek hikaye, masal vs görünmüyor. Bu süreçte hisse düşeceği kadar düşer; artık bu değer 30-35 mi yoksa 25-30 aralığı mı olur onu zaman gösterecek. Sonrasında yeni sezon ve yeni haberler ile beraber yukarı yönlü hareketler görülecektir.

Esas

Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Dostlar kısada olumlu düşünmeyi gerektirecek hikaye, masal vs görünmüyor. Bu süreçte hisse düşeceği kadar düşer; artık bu değer 30-35 mi yoksa 25-30 aralığı mı olur onu zaman gösterecek. Sonrasında yeni sezon ve yeni haberler ile beraber yukarı yönlü hareketler görülecektir.
    Dostum beni mazur görün ama cok olumsuz fiyatlar yazıyorsunuz, tamam haklısınız tam bir hıyar kagit ama okadar da değil. Söylediklerinizin gerçekleşmesi için yarın 36 altı kapaması lazım. Biraz moralli olalım hep negatif hep negatif burada elinde olan bir umut forumu okuyan insanlara zulüm gibi oluyor yazdiklariniz, insaf yahu

Esas

Hayirli olsun.

Esas

Bu takım, bu oyunla, değil kupa, ibrik bile alamaz..
    Hisse fiyatına gelince, gitmek isteyen hisse gidiyor, yeter ki gitmek istesin.. (BJKAS, TSPOR ve GSRAY' da hep beraber gördük.)
    Mesele beklenti ise, bizde beklenti çoooooooook. Fakat, hisse şu an için gitmek istemiyor, gözü yatay veya az da olsa aşağılarda. Zamanı gelince, bu hisseyi de kimse tutamayacak.. Yad

Esas

dün maçı izledik bu hocayla seneye başarılı olunacağına inanan var mı ??
    takım gol atamıyor ligde bile kazandığı maçları 1-0 zorla kazanıyordu
    Bu kadar kötü bir GS ye ligde ve kupa finalinde gol atamıyorsak kimseyi suçlamayacağız Aziz başkan dün yenilgiyi hazmedemeyip gereksiz konuştu Aykut Kocaman kalsaydı bu takım şu an ligin önünde bir takım olurdu ama başkanın takımın başına bir hoca koyamayışı gecen yıl şampiyonluğu GS ye bu sene BJK ya vermesine neden oldu ve kabul edelim yönetim olarak başarısızlıktır. Aziz başkan klübe çok şey verdi ama artık yerini Ali Koç a bırakma zamanı geldi.

Esas

Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Elimde hic fener hissesi yok. Suan elinde olanlara saygisizlik etmek istemem ama sezon acilmadan 20 liraya dussun bu hisse ben 7000 lot alip portfoyumun resmini de buraya paylasicam!!!

Duhul
    Mar 2015
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    200

Esas

Alıntı Originally Posted by EVREN007 Yazıyı Oku
    Elimde hic fener hissesi yok. Suan elinde olanlara saygisizlik etmek istemem ama sezon acilmadan 20 liraya dussun bu hisse ben 7000 lot alip portfoyumun resmini de buraya paylasicam!!!
    oldu olacak borsaya kote fiyatına düşürelim sizin için, 14bin lot alırsınız hem.

Sayfa 2/991 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •