Sayfa 13/292 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 2335 madde; 97 - 104 arası.

Konu: DERIM Derimod Konfeksiyon Ayakkabı Deri San.Ve Tic.A.Ş.

Esas

8,67 ye 10.000 lot üzeri koyarsan,,, tbi bunu yapabilirsen,,,sana söz 8,68 e elimkini koyacam derimodla da işim biter,,,

şu an başka piyasa kağıtları ile uğraşıyorum,,, sıkıldım kağıdından,,,ok mi tahtaya bakan,,,

Esas

tepede bastım tahtacı, tepe tepe kullan,,,,

piyasa kâğıtlarındayım artık,,,

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    1,793

Esas

Kumar tahta yapıcı seni kaideye bile almaz.Madem tepeye basacaktın 10 larda bassaydın ya.Bayağı kızmışssın sen.Sen yazdıkça tahta yapıcı emin ol gülüyordur.Sakin ol sabırlı bilirdim seni.En son satacak kişiyide seni bilirdim.Tahta yapıcı kimin ne alıp sattığını senden benden iyi biliyordur.Sen ne kadar sattın aldım desende boş.Sabır iyidir.......

Esas

Alıntı Originally Posted by KUMAR Yazıyı Oku
    tepede bastım tahtacı, tepe tepe kullan,,,,

piyasa kâğıtlarındayım artık,,,
    hayırlı olsun inşallah diğer tahtalarda çıkar varsa zarar..

Esas

6,60 maliyet,,,
    9.5 den vermiştim,,,

tahtacı gülebildiği kadar,,,,

şu an ki hareketleri bir tahtacının yaptığını düşünemiyorum,,,, çıkacağı var ise noktaları belli,,, bazı yerlerin altı onuda bozar,,, hedef seneye nisan ise yolunu şimdi yapması gerekiyor,,,

sermaye düzenleyecek ise fiyatına bakması gerekiyor,,,

Esas

tahtada uzun oynuyorum,,, ben uzunum fakat bence kâğıdın uzunu daraldı,,, biz değil tahta düşünecek durumunu,,,

Esas

güzel yerden vermişsin.. şimdi hangi tahtalar hedefin. sayın kumar.. yoksa daha bu tahtada beklentin kaldımı..

Esas

tahminim sürekli satışdayım görüntüsü,,, 9-10 arası maliyetlendireleri döküyordur,,, o grup ilk çıkma havasında satacağını tahmin ediyorum,,, 10 üzeri kısa yatırımcı tekrar cesaret edemez,,, ki tekrar 10 üzeri ederse,,,,

yarını hareketli olması beklenebilir,,,

Sayfa 13/292 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •