Sayfa 3/491 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3926 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GOODY - Goodyear Lastikleri T.A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by online90 Yazıyı Oku
    Umarım kaliteli yorumlar okuruz.

Kalite ne demek ya bırakın herkes ne istiyorsa yazsın baskı yapmayın unutmayın kimse bir şey bilmiyor katılmıyorsanız dikkate almayın gülün geçin. Unutmayın bilgi çok ama çok pahalıdır ancak paylaşıldı mı beş para etmez. Forumlarda böyle bilgiler sizce paylaşılır mı? Bence hayır evet diyenin allah yardımcısı olsun. sizde işe yarar bir net bilgi olsa forumda paylaşır mısınız? gerçekçi olun ve bu forumlardaki yazıları çok ciddiye almayın Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kendi şahsi görüşlerimdir ve lütfen profesyonel yardım almadan buradaki bilgilere göre yatırım yapmayınız. Herkese bol şans ve kazançlar dilerim saygılar.

2. Esas

Kap a ne haberi düşecek??

Esas

Herkese hayırlı kazançlar.. Bu seviyelerden kağıda girmek istiyorum.
    Sizce alım için uygun yer mi?

Esas

işbankta şu an için işlem yapılmaya başlandı arkideşler...

Esas

Alıntı Originally Posted by aepes Yazıyı Oku
    Herkese hayırlı kazançlar.. Bu seviyelerden kağıda girmek istiyorum.
    Sizce alım için uygun yer mi?
    tilkinin kuyruğu kopunca heryerde hayat kuyruksuz daha güzel demeye başlamış.

bizim de elimizde hisse var, sana al al super alım yeri diyelim bari

6. Esas

100 tl ni altına indik inanılır gibi değil temettü+bedelsiz %40 geri gel soru şu bundan sonra bir kağıdın yukarı gitmesi için ne olmalı? ytd

7. Esas

bölünme haberi olan 1 haziran haberi geldiğinde geri düşmesinden belliydi gitmeyeceği. kısa vadede gitmez gibi... ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by BUGRA07 Yazıyı Oku
    Kağıdı resmen piç ettiler citi%57 ile elinde mal tutuyor neden-niçin aldı bu malı elbet bi bildiği vardır coninin ama bizden bi%40 gotürdu...bugunde hala dip arayışına girecekse ....................
    Eğer bilginiz varsa Citi Bankın Bedelsiz Haberinden bu güne kadar toplam lot sayısı neymiş ne olmuş paylayır mısınız?

Sayfa 3/491 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •