Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 11 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Müşteri Temsilcileri için Tezgah altı Banka Mevduat Faizi pazarlık stratejileri

Esas Müşteri Temsilcileri için Tezgah altı Banka Mevduat Faizi pazarlık stratejileri

Merhaba,

Bildiğiniz gibi uzun bir süredir, Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) başlığında uzunca bir süredir biz mevduat sahipleri bankalar ve müşteri temsilcilerinden en yüksek oranları ve maksimum faydayı hangi stratejiler doğrultusunda yakalayabiliriz onu tartışmaktayız. Ancak zaman zaman müşteri temsilcilerinin azda olsa forum başlığı altında yorum yazdığını , ve ciddi oranda başlığı pasif olarak takip ettiklerini düşünüyorum. Bu böyle olmamalı diye düşündüm. Artık onlarda kendi aralarında uygulayacakları stratejileri buradan tartışabilirler. anonim olarak bu stratejilerin burada tartışılması sanılanın aksine mevduat sahipleri ile müşteri temsilcileri arasında gerçek nash dengesini oluşturmak için önemli bir adımdır. Buraya aktif katılım sağlayacak müşteri temsilcisi sayısı tahminimce 0 sıfır olacaktır. Haydi MT ler, hazineciler şaşırtın beni, bütün stratejilerinizi tartışın, Zira bunu açık tartışmak ilk bakışta akla gelebilecek şekliyle bir dezavantaj yaratmadığını aksine gerçek nash dengesinin ancak tüm bireylerin strateji olasılıklarının bilindiği durumlarda en iyi noktaya çekilebildiğini gözlemleyebiliriz.

NOT: Ümidim yok, bendeki cahil cesareti. Hadi ordan diyorsanız 2016 yılı saçmalama hakkımı kullandığımı varsayın.

Esas

Düşünce güzel, gerçekleşse ilgiyle takip ederim ama hiçbir müşteri temsilcisinin buraya yazacağını sanmıyorum çünkü bir yazacakları kendi aleyhlerine olabilir, iki çalıştığı banka kendi personelinin burada yazmasını hoş karşılamayabilir.

Esas

Ama en azından buradan anlık kampanya yapabilirler. Örneğin:

Gel kardeş bugüne özel 32 gün 12.35 + yazılı ücretsiz EFT dönüşü taahhütü sıcak çıktı......

Yani müşteri toplamak isteyen MT ler buradan portföylerini genişletebilirler. Zaman içinde en dürüst olanı ve ortalama faizi yüksek olanı bizler tarafından onaylanır ve puanlanır. Yani müşteri temsilcisi sürümden kazanıp uzun vadede +0.1 +0.2 fark oranlarla mükemmel bir pazarlama şansına sahip olabilir. Forum yönetimi karşı çıkarsa onu bilemem. Ama olursa haydi müşteri temsilcileri gelin: yıllık 1 milyon izlenme oranına sahip yüksek mevduata sahip kitleden en az 20.000 kişiye ulaşacaksınız. Verin tekliflerinizi.

Boşverin televizyona anlamsız reklamlar vermeyi. İşte size hedef kitle. İşte meydan , işte güreş , yağlanın çıkın.....

Esas

Çarşamba 2 m dönüş var.

Esas

Alıntı Originally Posted by skywater Yazıyı Oku
    Çarşamba 2 m dönüş var.
    ))))) oltayı atıp bekleyelim diyorsunuz.

Esas

Alıntı Originally Posted by skywater Yazıyı Oku
    Çarşamba 2 m dönüş var.
    Şehir adı da yazılmalı bence.

Esas

Alıntı Originally Posted by syılmaz Yazıyı Oku
    Şehir adı da yazılmalı bence.
    şehrin ne önemi var, mühim olan insanlık.

Esas

3 Mio da benden olsun.

Sehir Yuksekova.

Yok mu artiran?

Syg,

Sayfa 1/2 12 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •