Anket Sonuçlarını Gör: AŞAĞIDAKİLERDEN HANGİSİ SÜTLÜ NURİYE'NİN ÖZBEÖZ AKRABASI OLMAYABİLİR ?

Oylayan
81. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Katmer

5 6.17%
  • glikoz manyağı fıstık niyetine bezelye konmuş BAKLAVA

13 16.05%
  • Bolu yolundaki dinlenme tesisinde yediğin , tanımlanamayan hamurlu tatlı

4 4.94%
  • Dilber Dudağı

2 2.47%
  • Tulumba

3 3.70%
  • Pan Cake

10 12.35%
  • Tiramisu

10 12.35%
  • Şöbiyet

5 6.17%
  • Şekerpare

3 3.70%
  • Gulab Jamun - bir Hindistan klasik tatlısı

5 6.17%
  • Churros - bir İspanya klasik tatlısı

6 7.41%
  • Sütsüz Nuri

39 48.15%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
Arama sonucu : 43 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Aşağıdakilerden hangisi sütlü nuriye'nin özbeöz akrabası olmayabilir ?

1. Esas

Alıntı Originally Posted by ex_trader Yazıyı Oku
    alıntıdır.

Ya Sütlü Nuriyenin öz be öz akrabası bulunsun ya da biran önce seans başlasın yoksa Elazığ'da değil ama Sadi Konuk'ta bulabiliriz kendimizi .
    sen bir de git yönetimden rica konu başlığındaki yazışmaları oku geriye doğru sayfa sayfa kimin kime ne yazdığı belli değil

Esas

Alıntı Originally Posted by LUCKY INVESTOR Yazıyı Oku
    orada yeterince tereyağı derken acaba ne kadar eklenecek orası muamma... ne demek yeterince tereyağı gülloş baklavasında tereyağının oranı nedir ? sonra hangi tereyağı ? inek mi manda mı koyun mu keçi mi karışık mı ?
    ne koyarsan elinle, o gider seninle oranında olsa gerek.. inek manda koyun keçi camız göm gitsin

Duhul
    May 2016
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    650

Esas

sen bir de git yönetimden rica konu başlığındaki yazışmaları oku geriye doğru sayfa sayfa kimin kime ne yazdığı belli değil
    Hani dilek ağaçları olur ya heehh işte orası da forum ahalisinin dilek ağacıdır

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    Bucharest
    Gönderi
    17,560
    Blog Yazıları
    4

Esas

Dikkatimi cekti, baklavanin pahaliligina alternatif olarak sutlu nuriye cikti ortaya deniliyor ama izmitteki tatlicinin menusunde, nuriye , baklavadan pahali
    Equatorial Guniea den , Izmit kac kilometre acaba?

Esas

evet arkadaşlar anketimiz gastronomi dünyasında taşları yerinden oynatacak... artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak...
    İlk olarak aklıma hisse topiklerinde ''hisseden çok boş muhabbet çevriliyor'' u anımsatmak için ironi yaptığınızı düşündüm fakat her anketin geyik de olsa bir istatistiği olabileceği, en azından kaç kişinin katıldığını ölçer saiki ile anketinize cevap verdim.
    ulan ben de mi kafayı kırdım ne saçmalıyorum ne istatistiği ne anketi hopbalaaa..

birde sütsüz nuri derken nuri sevgen ile bir alıp veremediğin yoktur inşallah...
    Son düzenleme : barbaran; 10-07-2016 saat: 06:54.

6. Esas

Alıntı Originally Posted by Gentleman Yazıyı Oku
    Dikkatimi cekti, baklavanin pahaliligina alternatif olarak sutlu nuriye cikti ortaya deniliyor ama izmitteki tatlicinin menusunde, nuriye , baklavadan pahali
    Equatorial Guniea den , Izmit kac kilometre acaba?
    11574.32 aşağı yukarı bu kadar kilometre ... Ekvator Ginesi Cumhuriyetiyle petrol kahve ticareti işimiz devam ediyor zaten... İspanya' daki şirketim kahve alımı yapar oradan. Panama daki gemi filomun bir kısmı da petrol çeker Ekvator Ginesi'nden .... iyi hoş yer de fazla tropikal iklim adamı bunaltıyor ...

7. Esas

Vay böyük iş adamamıyız demek...
    aka BY

8. Esas

Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Vay böyük iş adamamıyız demek...
    aka BY
    en azından hayallerim var... Sütlüce sahilinden ufka doğru bakarken.....

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •