Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 28 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Forex lagala lugalasi maceralarim

Esas

Alıntı Originally Posted by LUCKY INVESTOR Yazıyı Oku
    he ya akşam saat 10 da , 20 pips yukarıya kadar gitmişti , siz gönderdikten sonra... M3 grafiği vur kaç içindir , kapiş... başka da bi şey demiyeyim...
    Senin de "avatarın çok itici" diyim, ben de başka bişi demiyim..

madem M3 beğenmiyon, M30 atıyım sana ciciş..

short dediğim, patlıyacak dediğim yeri mavi okla işaretledim.. aşağı patlamamış,,, peki yukarı patlamış mı ?? patlamamış bebiş...

olay gerçekleştikten sonra bir karikatür daha atıcam sana,, unutturma hatırlat bana.. kapiş ??

2. Esas

Alıntı Originally Posted by Soydan Yazıyı Oku
    Senin de "avatarın çok itici" diyim, ben de başka bişi demiyim..

madem M3 beğenmiyon, M30 atıyım sana ciciş..

short dediğim, patlıyacak dediğim yeri mavi okla işaretledim.. aşağı patlamamış,,, peki yukarı patlamış mı ?? patlamamış bebiş...

olay gerçekleştikten sonra bir karikatür daha atıcam sana,, unutturma hatırlat bana.. kapiş ??

bamya kadar pips için short mu bastın , scalping o...hehehehehe gerçi günde 10 kez 5 pipsten cukkalasan , ayda bin pips yapar... bi tane böyle kafayı tam sıyırmış scalper var , kanadalı dayu ... fxviper namı... scalpingin hammadesi adam...

Esas

Alıntı Originally Posted by LUCKY INVESTOR Yazıyı Oku
    bamya kadar pips için short mu bastın , scalping o...hehehehehe gerçi günde 10 kez 5 pipsten cukkalasan , ayda bin pips yapar...

short pozisyon hala açık,, parite aşağı patlayınca kapatıcam.. en dipten.. fotosunu da atıcam... kıskançlığından çatlayacan.. bamya kadar dediğine pişman olacan..

ilave : sütlü nuriye'yi severim.. avatarını değiş.. belki ortak muhabbet imkanı doğar o zaman.. avatarın çok çirkin, avatarın itici, avatarın seni antipatik gösteriyo..

Esas

1,1210 stop

Esas

1,1220 short

Esas

1,11930 flat

Esas

1,11925 long

Esas

1,11825 stop

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Gönderi Kuralları