Sayfa 1029/1029 İlkİlk ... 295299299791019102710281029
Arama sonucu : 8229 madde; 8,225 - 8,229 arası.

Konu: HALKB- Türkiye Halk Bankası A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by efesian Yazıyı Oku
    ergen nickiyle gezmiyorum en azından madem bu kadar içine dert oldum bir akşam aç bir 70lik misafirliğine geliriz paşam, sıkma tatlı canını.

ha fetocu arıyorsan kozaya gir bir bak, dün ağız tadıyla giydiriyordum tahtadaki yeni yetmelere, başladı senin gibi bitanesi fötücü fötücü diye, yapıştırdım duvara. memlekette bir tane aklı başında adam kalmadı yeminle
    Olm bak surekli icki emojisi kullanman bile kripto Fetocu oldugun suphesini doguruyor - malum Fetocular evin onune bos bira sisesi koyiyolarmis millet killanmasim diye

Neyse 14 kusurden girersin artik sen de...

Esas

çok heycan yapmamak lazım da tarihi bolinger sıkışmasına atıfla, haftalık kapanış 9.70 üzerinde olması durumunda hareketin devamı gelecektir, tabi bu piyasa da allah ne verdiyse sat 9.70 desteğe oyna yine mümkün, ama bu rakamın altında boğa koşmaz boğaları keserler mutlaka stoploss. Yane yeni alış yeri ha tabi pala hepinizi mallar gelir bana 8.20-8.50 mden verir malımı ben bilemem orasını, palam bilir
    bakınız hep açıkça yazdım 9.70 diye, alış yeri de demişim, nokta....

Esas

Alıntı Originally Posted by IraSCiBLe Yazıyı Oku
    Olm bak surekli icki emojisi kullanman bile kripto Fetocu oldugun suphesini doguruyor - malum Fetocular evin onune bos bira sisesi koyiyolarmis millet killanmasim diye

Neyse 14 kusurden girersin artik sen de...
    14 ü kim bulmuş da küsüratını ben veriyorum, benim param belli...

hem az kaldı, dolar 3.59 yandı mı o çok beğendiğiniz citiler doyçeler döviz gişelerinde izdiham yaratır önce ben önce ben diye, başbaşa yine kalırız yine biz..

4. Esas

bakınız hep açıkça yazdım 9.70 diye, alış yeri de demişim, nokta....
    Efe sende bizde biliyoruz ki 9 lar şu anki piyasada zor değil. İmkansız . Ha biz 14 lerden veririz sonra 9 lara gelirse gene alıp 14 den gene veririz ama aradaki fark bizim cebe cukka olur . O da iyi olur .

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Sayfa 1029/1029 İlkİlk ... 295299299791019102710281029

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •