Sayfa 2/802 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 6409 madde; 9 - 16 arası.

Konu: THYAO Türk Hava Yolları

1. Esas

Sayın yönetici bi soru sorduk.986. sayfa itiibariyle sayfa taşındı.Hani 999 dese yeniyi anlarımda.Mesajı yazdık.Birisi dedi.3-5 e katlamak kolay dedi.O zaman farzetki bende desem 15 lira olacak.Hani bekleyelim.Yada 2 lira olacak hadi oradan alalım diye.Yazdığım mesaj gayet mantıklı idi.Anlayan için.Kimseyi kırmak gibi bi niyetim yok.

Esas

Alıntı Originally Posted by whitefinans Yazıyı Oku
    Sayın yönetici bi soru sorduk.986. sayfa itiibariyle sayfa taşındı.Hani 999 dese yeniyi anlarımda.Mesajı yazdık.Birisi dedi.3-5 e katlamak kolay dedi.O zaman farzetki bende desem 15 lira olacak.Hani bekleyelim.Yada 2 lira olacak hadi oradan alalım diye.Yazdığım mesaj gayet mantıklı idi.Anlayan için.Kimseyi kırmak gibi bi niyetim yok.
    gardaş neyin hesabını yapıyon uykun gelmiş git uyu paradan daha önemli

Duhul
    Jun 2005
    İkamet
    eskişehir
    Gönderi
    2,097

Esas

Küçük Yatırımcının uyku saati
    https://www.youtube.com/watch?v=_D4gqb_yTuE

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,926

Esas

Alıntı Originally Posted by whitefinans Yazıyı Oku
    ben dedim, şimdi kriz yok ki? yaş itibariyle bilmiyor olabilirsin, bir küresel kriz gelirse ortalığı tarumar eder.

6. Esas

Canınız sağolsun))
    Bol kazançlar.Hayırlı geceler.

7. Esas

THY bu ülkenin kanatlarıdır er yada geç hak ettiği yere gelecek lâkin bu süreçte hasta olmazssak iyi birşey sabır dolu günler diliyorum sevgili kanatlılar

Esas

Alıntı Originally Posted by electrician Yazıyı Oku
    THY genel müdürü bile bu saatte yatağında yellenirken zavallı yatırımcı havayolu trafik verileriyle uğraşıyor
    yellenle yataktamı nasıl yani? mevzu hisse geri alım programı olmasın?

Sayfa 2/802 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •