Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 25 madde; 17 - 24 arası.

Konu: E sigara ile seyir günlerim

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    9,784
    Blog Yazıları
    11

Esas

Aynı kategoride değerlendirilirmi bilemem ama aklınızda olsun ...

Alıntı Originally Posted by Koray 3448 Yazıyı Oku
    Tuvalette sigara içme işten atılma nedeni sayıldı ...

Yargıtay 22. Hukuk Dairesi, tuvalette sigara içtiği için tazminatsız işten atılan işçiyi haksız bularak, davacının işe iadesine karar veren yerel mahkeme kararının bozdu.

http://www.ntv.com.tr/ekonomi/tuvale...zkyv1S4tZU2rqg

Duhul
    Sep 2008
    Gönderi
    10,114
    Blog Yazıları
    2

Esas

yeni gordum basligi..

Alıntı Originally Posted by Babinsky Yazıyı Oku
    Diacetyl, a buttery flavored chemical often added to food products such as popcorn, caramel, and dairy products, has also been found in some e-cigarettes with flavors. Diacetyl can cause a serious and irreversible lung disease commonly known as "popcorn lung."4
    haha..
    dogal ya..
    tutun de dogal.. 5bin+ yillik gecmisi var tiryakilerin..
    neden sigara dusmanligi ozaman

saglik derkene
    gene paketliyorlar milleti...

2014den

http://www.fda.gov/NewsEvents/Public.../ucm173146.htm

+Diethylene glycol was detected in one cartridge at approximately 1%. Diethylene glycol, an ingredient used in antifreeze, is toxic to humans.
    +Certain tobacco-specific nitrosamines which are human carcinogens were detected in half of the samples tested.
    +Tobacco-specific impurities suspected of being harmful to humans—anabasine, myosmine, and β-nicotyrine—were detected in a majority of the samples tested.
    +The electronic cigarette cartridges that were labeled as containing no nicotine had low levels of nicotine present in all cartridges tested, except one.
    +Three different electronic cigarette cartridges with the same label were tested and each cartridge emitted a markedly different amount of nicotine with each puff. The nicotine levels per puff ranged from 26.8 to 43.2 mcg nicotine/100 mL puff.
    +One high-nicotine cartridge delivered twice as much nicotine to users when the vapor from that electronic cigarette brand was inhaled than was delivered by a sample of the nicotine inhalation product (used as a control) approved by FDA for use as a smoking cessation aid
    Son düzenleme : EKaya; 08-11-2016 saat: 13:24.

Duhul
    Nov 2013
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    5,454

Esas

Akciğer kanserinin en önemli belirtisi>> elinizde tuttuğunuz sigaradır.

Esas

sayın babinsky kusura bakma, topikle alakalı değil ama bir yazında bahsettiğin "the 5 secrets to highly profitable swing trading" kitabının pdf sini bulamadım yardımcı olur musun?

Esas

sayın babinsky kusura bakma, topikle alakalı değil ama bir yazında bahsettiğin "the 5 secrets to highly profitable swing trading" kitabının pdf sini bulamadım yardımcı olur musun?

sayın babinsky, başka bir yoldan yazışma imkanım olmadığı için buradan yazıyorum kayıtlarınızda bulabildiniz mi?

Esas

sayın babinsky kayıtlarınızda kitabı bulabildiniz mi?

Duhul
    Nov 2013
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    5,454

Esas

Alıntı Originally Posted by ali066 Yazıyı Oku
    sayın babinsky kayıtlarınızda kitabı bulabildiniz mi?
    Selam
    İş yeri değişikliğim nedeniyle kaybetmiş olabilirim. Flash disklerimde de bulamadım
    Ama bu kitaptan onlarca kat güzel ve kaliteli bir yapıtın linkini atarım söz

Esas

sayın babinsky swing trade dayalı alsat sistemi oluşturmaya çalışıyorum orada kullanmayı düşünüyordum
    internette aradım bulamadım amazonda da e-book olarak yok
    ilgin için teşekkür ederim alsat ta acemiyim
    swing trade dayalı alsat sistemi oluşturmak için kitap önerilerini adlarını versen yeter
    ayrıca konuyla ilgili kişisel önerilerini bekliyorum iyi çalışmalar

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •