Sayfa 114/116 İlkİlk ... 1464104112113114115116 SonSon
Arama sonucu : 926 madde; 905 - 912 arası.

Konu: KONYA Konya Çimento

Esas

Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    çok sıkışmış, bu kadar iğne ucundan geçirecek kadar sıkmanın ne anlamı var ki? İstediği gibi yönelendiriyor spek gene beli ki...
    robotlara dayanamadı sanırım spek efendi
    ama hafife almamak lazım, terminatör vari bir savaş olabilir

2. Esas

Kafayı kaldırdığında yeterli malı almışsa yoluna devam eder..
    Yok tatmin olmamışsa aynı tas aynı hamam.260-280 arası kısır döngüye devam..

Duhul
    May 2012
    İkamet
    Gaziantep
    Gönderi
    190

Esas

Alıntı Originally Posted by Aragorn8206 Yazıyı Oku
    Allah bunun............. böyle bir şey YÖK . Bilançosu bile iyi daha ne istiyor .... karton bile biloçosı nasıl nasıl hareket ediyor..... iyice içine ettiler tahtanın.....golts bilanço ortada ... kartın 10 kat düşük bilanço var geçen seneye göre .... Afyon 100 100 düşürmüş bilanço yü.... yüzde 50 primli beredeyse ....daha bir çok örnek var .... biliyorum bu kağıt bilanço kağıdı değil ama en azından bu bilanço ya tepki verse .... bist bile yüzde kaç daha fazla arttı. Amaç yıldırmaksa gerçekten çok başarılılar....
    ALLAH CEZASINI VERSİN , BAŞKA NE DENİLİR Kİ....
    ytd.

4. Esas

artacağı bukar işte. pişmanlık kağıdı bu.

Esas

287 civarı 20 aylık düşen çizgisi var gençler normaldir bu direnç, belki bir haber ister bakıp göreceğiz...
    biraz sağlam gibi ama her an her yöne kopabilir gibi de duruyor...çok yardımcı oldum değil mi

6. Esas

nasıl bir habermiş bu bi türlü gelemedi. bütün kağıdı toplasın spek efendi tuvalet kağıdı yapsın sonra. lanet olsun ya.

Esas

yanlış anlaşılmasın haber var yok demek istemedim...eğer bugün de geçemezse ve bu hafta da geçemezse buraları, aşağı gelecek...buralar bu zamanda geçilemezse artık işimiz anca habere kalır,bizi anca bir haber paklar demek istedim..yoksa grafikler çok sıkıştığını söylüyor, ama spek ağa burayı geçirtmezse yandı gülüm keten helva

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    bizim memleket.
    Gönderi
    377

Esas

Bu başlığı şu anda 64 kişi okumaktadır. (14 üye ve 50 ziyaretçi) aman ALLAH ım eğer bu kadar adam aldıysa yandı gülüm keten helva..

Sayfa 114/116 İlkİlk ... 1464104112113114115116 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •