Sayfa 16/116 İlkİlk ... 614151617182666 ... SonSon
Arama sonucu : 926 madde; 121 - 128 arası.

Konu: KONYA Konya Çimento

Esas

Karton bizi geçecek arkadaş.... sayin Adsız farkın 40 + olmali diyor nasıl olcak bu şekilde. .. spekininde yonetimininde allah bildiği gibi yapsın

Esas

Alıntı Originally Posted by polis05 Yazıyı Oku
    Karton bizi geçecek arkadaş.... sayin Adsız farkın 40 + olmali diyor nasıl olcak bu şekilde. .. spekininde yonetimininde allah bildiği gibi yapsın
    Uzun zamandır bu hissedeyim ama daha anlamış değilim. Bizim KARTON'la ne ilgimiz var, bizi geçse ne olur, veya neden fark 40+ olmalı, ya da neden bu iki bazen senet birlikte hareket ediyor, bilen bir arkadaş anlayabileceğimiz bir şekilde anlatabilir mi acaba?

Esas

2009 dan beri bu ikisini alır satar takip ederim. Konya her daim 30-40 tl yukarıda oldu. Kartn un konya yı geçtiği sadece bir kaç sefer var. SEBEBİ, alakası nedir hiç bilmiyorum. İkisi de bedelsizci, ödenmiş sermayeleri 2.8 e 4.8 milyon, çok yakın. İkisi de süper öz sermayeli 300 + milyon tl öz sermaye. 1e 100. işte bu senetler bu yüzden bu kadar primli ve hala rağbet görüyor.

Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Uzun zamandır bu hissedeyim ama daha anlamış değilim. Bizim KARTON'la ne ilgimiz var, bizi geçse ne olur, veya neden fark 40+ olmalı, ya da neden bu iki bazen senet birlikte hareket ediyor, bilen bir arkadaş anlayabileceğimiz bir şekilde anlatabilir mi acaba?

4. Esas

Asıl bu fiyatlardan mallanmak lazım düşüşleride maliyet düşürmek için kullanılmalı. Sonrasında 350 altı alım zorlaşır.Kasım ayından başlar bereket. Filler meydanda kapışırken arada ezilmeyelim yeter.

Esas

En geride sen kaldın ey konya. Ama böyle kalmayacak eminim. Geç açılacak belki ama tam açılacak inşaallah

Esas

289-290 ları hacimli geçsin herkes Konya'yı konuşur ama işte önce geçmesi gerekiyor o seviyeleri hacimli

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

inşallah bu sene bari utandırmaz kaç yıldır sabır taşı olduk Y.T.D

8. Esas

Ben bunun gibi ruhsuz bir senet görmedim.

Sayfa 16/116 İlkİlk ... 614151617182666 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •