Sayfa 21/521 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 4161 madde; 161 - 168 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. Esas

Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    3.89 da boşluk varken de zor diyordu burada çoğu kişi ... boşluk sonrasında 12 Ağustos'da en yüksek 4.29 u gördükten sonra 24 Ağustos'da en düşük 3,87 görerek o boşluğu kapatmıştı ...bu arada 3,89 görülecek demiyorum yanlış anlaşılmasın
    siz beklemeye devam edin,daha dün 4,00 altı diyordunuz,
    Son düzenleme : anadolulu alp; 06-10-2016 saat: 17:51.

2. Esas

Alıntı Originally Posted by krepi Yazıyı Oku
    yok ya soyledim mi unutmusum

haklisin esas yer 30 +_ 2 kademe.fakat indikatorler biraz geri gelebilir bir iki gun.o yuzden izleyip 30 alti gelirse 25 tutar mi gormek istiyorum.
    29 altı kapadık,sizde bayana el sallayın,

Esas

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    29 altı kapadık,sizde bayana el sallayın,
    seni dinleyip satmadim.bakalim teknigin calisacak mi.25 kirilirsa satarim ama.

Esas

4,35 i geçip nekadar uzaklaşırsak okadar iyi olacak büyük düşenide kırarsak deyme keyfine

DOĞRULUK KİŞİNİN SÖZÜNDE DEĞİL , YÜREĞİNDE ÖZÜNDE OLMALIDIR !!!!!

5. Esas

Alıntı Originally Posted by krepi Yazıyı Oku
    seni dinleyip satmadim.bakalim teknigin calisacak mi.25 kirilirsa satarim ama.
    kırılırsa sat,zaten sürünmeden tam çıkmadı SODA,

Esas

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    siz beklemeye devam edin,daha dün 4,00 altı diyordunuz,
    polemik yaratmak istemiyorum ama ne olur 4 altı dediğim mesajı gösterir misiniz ? sizin gerçekten yazılanı anlama probleminiz var ... özellikle son paylaştığım grafikten sonra grafik paylaşımı yapmadım ve mesajlarımda fiyattan bahsetmedim ...

sadece 4,25 görülürse onay alacağından yükselişin daha sağlıklı olacağını söyledim

7. Esas

Gitmiş 4,31 'den basmış herifler; enteresan.

Esas

Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    3.89 da boşluk varken de zor diyordu burada çoğu kişi ... boşluk sonrasında 12 Ağustos'da en yüksek 4.29 u gördükten sonra 24 Ağustos'da en düşük 3,87 görerek o boşluğu kapatmıştı ...bu arada 3,89 görülecek demiyorum yanlış anlaşılmasın
    Soda, ters V şeklinde gitmeyi seven bir hisse. Yükselişe başladığı 4-4.10 TL arasına inme ihtimali gayet de kuvvetli.
    Bunun yanı sıra, son dönemlerde görmeye alıştığımız ani ve şok bir olaya bağlı çok sert düşüş olursa, boşluğunu da mis gibi kapatabilir.

Sayfa 21/521 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •