Sayfa 3/109 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 868 madde; 17 - 24 arası.

Konu: KOZAL Koza Altın İşletmeleri A.Ş

1. Esas

Dediğiniz gibi,Golden Cross (Altın Vuruş) formasyonu gerçekleştiği taktirde olumlu sonuçlar beklenir.50 günlük Hareketli ortalama 200 günlük Hareketli ortalamanın üstünde yavaş yavaş belirmeye başladı.herkes için hayırlı bir sonuç olur umarım...yazdıklarım kesinlikle y.t.değildir...her koyun kendi bacağından asılır.

Esas

golden gross fln işlemez buna..canı ne zaman isterse o zaman çıkar...ocak ayına kadar süründürecek anlaşıldı artık

Esas

me var bu 17.70 de anlamis degilim...bi turlu kiramadi...

Esas

Suskunluğunu boz artık bebeğim

Esas

Saygıdeğer Yatırımcı İlişkileri Yöneticileri;
    Türkiye Ekonomisinin En Değerli şirketlerinin Yöneticileri;

Lütfen bu mesajımı bizzat Yönetim Kurulu üyelerinizle paylaşmanızı özellikle istirham ediyorum.

Ülke olarak çok kritik bir süreçten geçiyoruz. Yüzlerce şirkete malum sebeplerle el konuluyor. Yüzbinlerce çalışanın geleceği belirsiz. Bu belirsizlik ortamı yatırımları da etkiliyor. Bunu fırsat bilen düşmanlarımız ülke ekonomisini daha kötüye götürmek için her türlü sinsi planlarını oynuyorlar. 3 dil bilen, en iyi üniversitelerde mühendislik okuyan gençlerimizin “Call Center elemanı†pozisyonu için iş başvurusu yaptığı günleri yaşıyoruz.

Bir tarafdan Dünyada bize özel yetiştirilmiş 3 farklı terör örgütü ile mücadele ediyoruz. Nasılki askerlerimiz fiziki mücadele ediyorsa,; “Sizlerin de iktisadi olarak mücade etmeniz gerektiğini düşünüyorumâ€.

Bu ülkede 1 kuruşluk ihracaat işi bile ülkemizin geleceği için önemli. 1 kişilik istihdamın dahi yok olmaması için iktisadi anlamda milli seferberlik yapılmalı. Bir platform/girişim oluşumu/konsorsiyum (adına ne derseniz) oluşturup, TMSF ye yardımcı olmanız ve el konulan şirketlerin en iyi şartlarda yönetilip, emin ellere teslim edilmesini sağlamamız gerekiyor. El konulan hiçbir şirketin bayrağı yere düşmeden, iktisadi anlamda yeni müteşebbislerin gelip o bayrağı daha ileriye taşımasını sağlamamız gereklidir. Bu bizleri yetiştiren ülkemize olan vatani borcumuzdur.

Aşağıda gördüğünüz üzere Madencilik sektöründe en önemli oyunculardan biri olan KOZA-İpek grubu TMSF tarafından satışa çıkarılacaktır. Bu şirket Altın madenlerini satın alırken, alımı için oluşturulan nakitlerde halka açık şirketlerin BEDELLİ sermaye artırrımına katılıp sermaye koyanlardan biriyim. Yani bu şirketlerin parasını ipek ailesi ödemedi, zamanında halka açık ortaklar ödedi!. Bu şirketler üzerinden milyar dolarlar kazandılar ama biz küçük yatırımcılara zırnık temettü ödemediler. “Eden buluyor†misali, onbinlerce insanın hakkını yediler ve belalarını buldular. Şimdilerde twitter kuşunda birileri sürekli ötüyor. Alırsın, alamazsın gibilerinden.. Bu tür safsatalara itibar etmeden, siz değerli şirketlerin, bu tür ihalelerle ilgilenmesini özellikle istirham ediyorum. Bu şirketleri dürüstçe yönetecek, tüm paydaşlarla paylaşacak bir yönetim, dünya çapında madencilik sektöründe önemli bir oyuncu olabilecektir. Patronlar tabiri ile “1 koyup 5 almakdan öteâ€, “0.5 koyup 5 alacak potansiyel vardır.†TMSF elindeki KOZA grubuna sahip şirketlerin 600 Milyon US$ nakiti olduğu belirtilmektedir. Altın üretiminde müşteri derdi yoktur. Pazarlama sıkıntısı yoktur. Kur zararı yoktur. Binlerce yıldır geçerli olan bir maden üretimi söz konusudur. Ülkemizde keşif bekleyen yüzlerce maden sahası söz konusudur. Bu şirketlerin küçük ortağı olarak, doğru müteşebbislerin, gerçekten dürüstçe yöneteceğine inandığım holdinglerin bu şirketlerin TMSF ihaleleri ile ilgilenmesini arzu ediyorum. Bu şirketlerin üreteceği her kuruş, ülkemizin geleceğidir.

Bu mesajımı ve iktisadi mücadele açısından sizlere ne kadar önemli görevlerin düştüğünü hatırlatır, sizlerin de iyi niyetle bu mesajımı tüm üst düzey yöneticilerinizle paylaşmanızı saygılarımla arz ederim.

Gereğini saygılarımla arz ederim.
    Talepte Bulunan: ........................................
    Adres: .................................................. ..................ISTANBUL
    Cep Telefonu: 0 ......................................

Gönderildi: 20 Ekim 2016 Perşembe 10:41
    Kime: [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]
    Bilgi: [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]; [email protected]
    Konu: KOZA ALTIN A..Ş. TMSF ihalesi hakkında davetimdir.

TUPRAG Metal Madencilik San. Tic. A.S. YÖNETİM KURULU’NA
    Attention to the “Eldorado Gold Corporation Board Membersâ€
    Konu: Halka açık işlem gören IPEKE, KOZAA, VE KOZA ALTIN Şirketlerinin TMSF tarafından yapılacak yönetim hissesi satış sürecine katılımınızla ilgili halka açık ortak olarak davetimdir.
    Subject: As one of small partner of KOZA group (Having shares in circulation at Borsa Istanbul Stock Market), This is my personal invitation to KOZA-İPEK group privatization bidding by TMSF.
    Sayın Şirket Yöneticileri;
    Bildiğiniz üzere Koza grubu şirketlerinin yönetim hisselerine TMSF tarafından el konuldu. Kozal Altın’ın Türkiye genelinde Ege, Marmara, Karadeniz, Orta ve Doğu Anadolu Bölgelerinde 56 işletme ve 211 arama ruhsatıına sahibi olarak, varlıkları arasında Koza Anadolu Madencilik gibi, değerlerle birlikte TMSF tarafından şeffaf bir ihale ile satışı yapılacaktır.
    Şirketin halka açık küçük ortağı olarak, üretimi, yatırımı en iyi şartlarda yönetecek ve bu bayrağı TMSF’den teslim alıp en iyi yere taşıyacak bir yönetimin bu şirketleri ve ruhsat sahalarını satın almasını arzu ediyorum. Süreçte çok politik müdahaleler, tenör oranları ve üretim değerleri ile ilgili sahte raporlar/dedikodular olmak üzere, bazı medyatik proğramlarla şirketin masum hissedarlarına zarar verici içerikte açıklama yapanları da gördüğüm için süreçt insiyatif alma gereği duyuyorum. Bu tür ispatı olmayan içerikte haber/söylenti yayanlar da SPK kanunlarımıza göre suç işlemekte olup, bu yarıncıları da yazılı yollardan uyardım. Kimsenin gizli ajandası veya sözlü iletişimleri beni ilgilendirmiyor ve sektörü en iyi bilen sizlerin bu şirketin değerini, geleceğini en iyi analiz ederek, hak ettiği fiyatı teklif edeceğinize inandığım için bu davet yazımı iletiyorum.
    “Mahallenin en güzel kızı yetim kalınca, prestij yapmak için mahallenin delisi, sabıkalısı profilde kişlerin reklam amaçlı talip olduğu misali††saçma sapan kişiler medyatik demeçler vererek bu şirketlerin ihale sürecini sulandırdığı için, saçma sapan kişilerin art niyetli girişimleri yerine, sektörü bilen doğru müteşebbislerin bu şirketlere talip olması ülkemiz ekonomisi ve halka açık ortakların kazanacağı amacı ile sizlere bu yazımı yazıyorum. Ülkemizde “finans dahiliği†adı altında eskpertiz hileleri ile en büyük dolandırcılık suçları işlendiği ve bu suçların hepsinin karşılıksız kaldığı düşünüldüğünde (USAŞ, KERVN v.b. onbinlerce yatırımcıyı orgenize şekilde dolandıran kötü örneklerin sahipleri hala elini kolunu sallayarak gezmektedir) halka açık ortaklardan biri olarak en iyi şartlarda, hak ettiği fiyata gitmesi için her türlü çabamı gösteriyorum. 3.000 TL aylık gelir ile, 5.000.000 TL lik ferrari almak için kredi başvursu yaparak, 10.000 TL lik tofaş 1985 model şahin aracı ekspertiz hilesi ile 5.000.000 diye antika rapor düzenletip, sonra bu iki aracı birleştirip % 50 sine ayni sermaye koymayı düşünen sözde uyanıkspor ve yüzlerce borsa dolandırcılık sabıkası olan kişiler ve somut örnekler düşünüldüğünde, ihale sürecinin doğru katılımcılarla, doğru analizlerle, doğru şekilde ilerlemesi için bireysel çaba gösterme gereği duydum. Çünkü ben de memleketimdeki 100 dönüm araziye 5 milyar dolar sahte raporla eskpertiz biçtirip, tek başıma bu şirketleri devir almak için twitterdan mesaj yağdırabilirim. Bu iş zeka ile ise kafam bu konularda çok iyi basar!!.(ÖSSÖYS Türkiye derecesi yapmış birisiyim). Bu şirketin onbinlerce halka açık ortağı var ve onların “mülkiyet hakkı†söz konusu ve her ne kadar her türlü hile yasalarda tam tanımlanmasa da, mahkemelerde bilirkişi raporlarına müdahale edilebilmekte, SPK bu tür raporların hilesini yargıya taşımakda yetersiz kaldığında, malesef bu tür riskler söz konusu olduğu için, sektörün en önemli oyunculardan
    TUPRAG Metal Madencilik San. Tic. A.S. ‘nin KOZA ALTIN şirketine en iyi değerlendirme yaparak teklif vereceğine ve halka açık ortaklara da çağrı yaparak, diğer ortaklarla barışık bir şekilde şeffaf bir ihale sürecinin oluşmasına katkıda bulunacağına inancım gereği, TMSF yetkilileri ile iletişime geçerek, TMSF’nin yapacağı ihale süreci ile ilgili şimdiden çalışmaları başlatmanızı saygılarımla arz ederim.
    Gereğini saygılarımla arz ederim.
    Talepte Bulunan: ........................................
    Adres: .................................................. ..................ISTANBUL
    Cep Telefonu: 0 ......................................

Esas

Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    me var bu 17.70 de anlamis degilim...bi turlu kiramadi...
    2 kişi 10'ar bin yazmıştı biri 69a çekti

Esas

Yine aynı numara. Gidiyormuş gibi göster ve ver millete. Kaç kere daha yapacak bakalım.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

dondu dolasti 17.70 altina geldi...

Sayfa 3/109 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •