Sayfa 743/745 İlkİlk ... 243643693733741742743744745 SonSon
Arama sonucu : 5958 madde; 5,937 - 5,944 arası.

Konu: IHLAS-İhlas Holding A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by ıhgzt Yazıyı Oku
    Ortak "burası borsa kim kime korsa" lafını kulak arkası etmemek lazım... Bu ara dün soruyordun Senin credit almış yine bugün...😁😁

Sabır Acı, Meyvesi Tatlıdır... Yatırım Tavsiyesi Değil, Hayat Tecrübesidir...
    Allahina kurban senin az almis deyyus milyon milyon bekliyoz alimlari😀

Esas

Bugun bankacimla konustum yabanci alimida oluyo hissedr dedim onlar nasil guvenip alio dedim onlar biyikli yabanci dedi yabanci bu hisseye 1 eurosunu bile baglamaz adamlar yapikrediye girerken bile yuz defa dusunuo dedi

Sent from my SM-A510F using Android mobile app

3. Esas

Herkese selam.
    Yazıp yazmama konusunda kararsız kaldım eşeğin aklına karpuz kabuğunu getirmemek için ama art niyetli düşünenin zaten gelir kanımca. Sitenin üstündeki sarı bilgilendirmeyi okuduysanız farketmişsinizdir. Hafta sonu yeri foruma geçileceği yazıyor. Yani bu forum girişe kapanacak. Yeni siteden yeni üyelik alacaksınız ve her şey sıfırdan başlayacak. Buraya kadar sıkıntı yok.
    Ancak yeni foruma kayıt esnasında eski forumdaki mail adreslerinin kontrolü olmadığı için ben şimdi girip istediğim isimdeki üyeliği alabilirim.
    Mesela cancan arkadaşı sevmiyorumdur. Şimdi girip onun nickini ben alabilirim yeni forumda. Herkesin iyi kötü bir tanınmışlığı olduğu içinde yeni siteye girenler beni o sanar. Bende oymuş gibi gelir sağda solda istediğimi yazar onu karalarım.
    Üyeliğine devam etmek isteyen arkadaşlar hemen yeni forumdan aynı nicki ile bir başkası almadan üyeliğini açarsa böyle bir mağduriyet yaşamazlar.
    Mesajımı da iletebildiğiniz tüm arkadaşlarınıza iletiniz. Kimse mağdur olmasın.
    Bilginize.

Esas

Alıntı Originally Posted by kurbann Yazıyı Oku
    Herkese selam.
    Yazıp yazmama konusunda kararsız kaldım eşeğin aklına karpuz kabuğunu getirmemek için ama art niyetli düşünenin zaten gelir kanımca. Sitenin üstündeki sarı bilgilendirmeyi okuduysanız farketmişsinizdir. Hafta sonu yeri foruma geçileceği yazıyor. Yani bu forum girişe kapanacak. Yeni siteden yeni üyelik alacaksınız ve her şey sıfırdan başlayacak. Buraya kadar sıkıntı yok.
    Ancak yeni foruma kayıt esnasında eski forumdaki mail adreslerinin kontrolü olmadığı için ben şimdi girip istediğim isimdeki üyeliği alabilirim.
    Mesela cancan arkadaşı sevmiyorumdur. Şimdi girip onun nickini ben alabilirim yeni forumda. Herkesin iyi kötü bir tanınmışlığı olduğu içinde yeni siteye girenler beni o sanar. Bende oymuş gibi gelir sağda solda istediğimi yazar onu karalarım.
    Üyeliğine devam etmek isteyen arkadaşlar hemen yeni forumdan aynı nicki ile bir başkası almadan üyeliğini açarsa böyle bir mağduriyet yaşamazlar.
    Bilginize.
    Hocam yeni sitenin mobil uygulaması var mı?

Sabır Acı, Meyvesi Tatlıdır... Yatırım Tavsiyesi Değil, Hayat Tecrübesidir...

Esas

Alıntı Originally Posted by kurbann Yazıyı Oku
    Herkese selam.
    Bilginize.
    Allahına kurbann kardeşim bu kadar nick arasından bula bula beni mi bulup sevmemeye karar verdin ya....

Duhul
    Mar 2007
    İkamet
    YurdunuArayanAdam
    Gönderi
    1,298

Esas

Alıntı Originally Posted by can5can5 Yazıyı Oku
    Allahına kurbann kardeşim bu kadar nick arasından bula bula beni mi bulup sevmemeye karar verdin ya....
    Okkalı bir tebriği hak etti bence..

https://www.youtube.com/watch?v=4ETmIjt4AwA

Sayfa 743/745 İlkİlk ... 243643693733741742743744745 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •