Sayfa 53/107 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon
Arama sonucu : 870 madde; 417 - 424 arası.

Konu: PKART- Plastikkart Akıllı Kart Iletısım Sıs. San ve Tıc. A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post

Esas

Kimlik ihalesini stm almış bununla bir alakası var mı arkadaşlar ben yeniyim bu hissede.

Esas

http://www.dunya.com/ekonomi/cipli-k...-haberi-330631

PKARTLA NE ALAKASI BAŞKA BİR ŞİRKET???????

Esas

Alıntı Originally Posted by strateji6 Yazıyı Oku
    http://www.dunya.com/ekonomi/cipli-k...-haberi-330631

PKARTLA NE ALAKASI BAŞKA BİR ŞİRKET???????

STM yüklenici firma..kart basamaz dışarıda bastırmaz..

Bu kartlar Türkiye'de üretilecek..ve 3 firma basacak..ilk 10 milyonu 2 milyonun devamı olarak e-kart bastı..hemen şimdi bir 10 milyon ve devamı gelecek..sabreden kazanır..

Borsada fırsatlar bitmez sen yeterki parayı bitirme..

Esas

Bu şirket galiba hiç bir zaman kamudan ihale alamayacak

5. Esas

12 yildir, 3-5 ayda bir 1-2 gun yuklesirmis gibi yapip, yukselemeyen pkartta, 13.yil hazirliklarina baslandi. Sirkette ky ya zirnik koklatilmadigi icin yuzler gulerken, 3-4 yil daha kimlik isini ha aldik ha almak uzereyiz, ya olamadi ama pasaport kesin bizim geyiklerinin devami beklenmekte. Temettu, bedelsiz soruldugunda ise "oho haci eskiden temettu, bedelsiz mi vardi? Ama olursa kesin vercez." diyen yetkililerin "saf la bu" diyerek gulusmeleri ky tarafindan garipsendi.(kafayi kirdim, zaytunga ozendim&#128516

Esas

Stm firmasının yönetim kuruluna bir baktım Serdar Demirel yönetim kurulu başkanı yazıyor.Kim diye incelediğim de müşteşar yardımcıolduğunu ve Askeri milli projelerin geliştirilmesinde uzman olduğunu gördüm.Bencede devletimiz doğru bir firmaya görev vermiş.Ama bence bu işi stm firmasına güvenli bir şekilde bitirilmesi için ihale verilmiş(Kimlik bilgilerinin çalınmaması ve özel bilgilerimizin gizli kalması çok önemli bir konu), daha sonra da alt firmalara yaptırılacak gibi gözüküyor.Bu alt firma neden pkart olmasın bence yüksek bir olasılık.Arkadaşlardan bir tanesi yorumunda okadar eminlerki ihaleden pay alınmadığından ki bukadar kolay satıyorlar ki diye sitem de bulunmuş evet bencede emilerdi ihalenin kime verileceğini biliyorlardı gibi.İlk zamanlar olumsuz bir tepki gelecektir ama ilerde güzel olacağı kanısındayım.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir bende sizin gibi ky.

Esas

Alıntı Originally Posted by morpheus34 Yazıyı Oku
    Stm firmasının yönetim kuruluna bir baktım Serdar Demirel yönetim kurulu başkanı yazıyor.Kim diye incelediğim de müşteşar yardımcıolduğunu ve Askeri milli projelerin geliştirilmesinde uzman olduğunu gördüm.Bencede devletimiz doğru bir firmaya görev vermiş.Ama bence bu işi stm firmasına güvenli bir şekilde bitirilmesi için ihale verilmiş(Kimlik bilgilerinin çalınmaması ve özel bilgilerimizin gizli kalması çok önemli bir konu), daha sonra da alt firmalara yaptırılacak gibi gözüküyor.Bu alt firma neden pkart olmasın bence yüksek bir olasılık.Arkadaşlardan bir tanesi yorumunda okadar eminlerki ihaleden pay alınmadığından ki bukadar kolay satıyorlar ki diye sitem de bulunmuş evet bencede emilerdi ihalenin kime verileceğini biliyorlardı gibi.İlk zamanlar olumsuz bir tepki gelecektir ama ilerde güzel olacağı kanısındayım.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir bende sizin gibi ky.
    Ileride güzel olacak yorumumu yazımın sonlarına doğru yazmıştım nedenmi stm nin askeri kimlik kartlarını pkart bastı çünkü

Esas

Alıntı Originally Posted by YENİKAN Yazıyı Oku
    Ileride güzel olacak yorumumu yazımın sonlarına doğru yazmıştım nedenmi stm nin askeri kimlik kartlarını pkart bastı çünkü
    O zaman pkart kaybettiği bir şey yok Tam tersi ihaleyi kazanmış gibi bir şey.

Sayfa 53/107 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •