Sayfa 4/997 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 7973 madde; 25 - 32 arası.

Konu: FENER Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    usaki kardes...kulak burun bugaz randevunu al lutfen
    İnşallah sizin ön gördüğünüz şekilde işler gider ama bu kağıdın teknik falan dinlediğini hiç görmedim

2. Esas

Kafayı kaldıramıyor verdiler yine😒

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Alıntı Originally Posted by USAKİ Yazıyı Oku
    İnşallah sizin ön gördüğünüz şekilde işler gider ama bu kağıdın teknik falan dinlediğini hiç görmedim
    şaka yapiyorum alinma...iste gordugun vakit soyle bir gecmise bakinca teknigi cizdigini o an anlicaz...diger tum kagitlar gibi..sabirli olalim bakalim...simdilik...

Esas

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    şaka yapiyorum alinma...iste gordugun vakit soyle bir gecmise bakinca teknigi cizdigini o an anlicaz...diger tum kagitlar gibi..sabirli olalim bakalim...simdilik...
    Mecbur Sabırlı olacağız ama kağıdın nereye geleceğini hiç bir şekilde ön göremiyorum yargıtay kararını işin en can alıcı noktası olacak hakkımızda hayırlısı

Esas

İlk kongrede Fenerbahçe başkanlığına aday olacağını açıklayan Ali Koç'un listesinde yer alması muhtemel isimler...

Sadettin saran, nihat özdemir, acun ılıcalı, ferit şahenk, murat ülker, metin şen, ömer temelli.

Esas

Arkadaşlar bende ful FB deyim. Ancak sürekli olumlu yazmayalım. Bunu ya spek kullanıyor, yada yeni uzun yatırımcıya sebep oluyor.

Esas

Esas

Bakalım daha ne kadar mal kaptıracan spek amca...

Sayfa 4/997 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •