Sayfa 447/997 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon
Arama sonucu : 7973 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: FENER Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Esas

Bi aksilik olmazsa bugunde eksiyizde bakalım

2. Esas

Kağıdı adım adım sürekli aşağıya basıyorlar. Bakalım nereye kadar basacaklar. İzleyip göreceğiz.

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    aksaray
    Gönderi
    539

Esas

Kağıdın yapısını şike kumpası bozdu aslında. O zamana kadar düzenli olarak kar payı dağıtan tek spor kağıdıydı. Gel gör ki o günden sonra durumu düzeltebilmek için atmadığı takla kalmadı. Bu da kağıdın dengesi bozdu

4. Esas

Alıntı Originally Posted by m-ali Yazıyı Oku
    Kağıdın yapısını şike kumpası bozdu aslında. O zamana kadar düzenli olarak kar payı dağıtan tek spor kağıdıydı. Gel gör ki o günden sonra durumu düzeltebilmek için atmadığı takla kalmadı. Bu da kağıdın dengesi bozdu
    kağıdın dengesinden ziyade aklıma şu geliyor yargıtay kararı çıkana kadar bu kağıdı bu seviyelerde tutacaklar karar olumlu çıkıp dava süreci başladığında bakın kağıdımız şike sürecinden önce şu seviyelerdi şimdi bu seviyelerde diyip madurum da madurum olayına girebilirler bir ihtimal benimki çünkü bu kağıdın bu seviyelerde sürünmesini akla yatkın hiç bir şeyle izah edemiyorum

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    aksaray
    Gönderi
    539

Esas

Alıntı Originally Posted by USAKİ Yazıyı Oku
    kağıdın dengesinden ziyade aklıma şu geliyor yargıtay kararı çıkana kadar bu kağıdı bu seviyelerde tutacaklar karar olumlu çıkıp dava süreci başladığında bakın kağıdımız şike sürecinden önce şu seviyelerdi şimdi bu seviyelerde diyip madurum da madurum olayına girebilirler bir ihtimal benimki çünkü bu kağıdın bu seviyelerde sürünmesini akla yatkın hiç bir şeyle izah edemiyorum
    Aziz yıldırım ntv de böyle bişey ima etmişti aslında

Esas

Düşeceğini ne kadar da belli etti yaw cumadan

Sent from my LG-D855 using Android mobile app

7. Esas

Alıntı Originally Posted by m-ali Yazıyı Oku
    aziz yıldırım ntv de böyle bişey ima etmişti aslında
    o zaman yargıtay kararı bizim tek çıkışımız tavan tavan yapmasada hisse olumlu bir haberde hissenin üzerinden baskı yavaş yavaş kalkacak gibi

8. Esas

Alıntı Originally Posted by never_trust Yazıyı Oku
    Pes yani. Dolaşımdaki hisse artacak ama toplam hisse artmayacak öyle mi doğru mu duydum büyük üstad. Sen bi harikasın yaw sen sürekli yaz böyle çok eğlenceli [emoji1]

O senin dediğin hisse satışında olur. Burda yapılan sermaye artırımı.
    lot sayısı 25 milyondan 28.28 milyona çıktı öğren bunları..
    TOPLAM Lot sayısının artması için hissenin bedelli veya bedelsiz bölünmüş olması gerekmez mi. Toplam lot sayısı nasıl arttı peki. Toplam lot şirkette olan ve bizlerde olan lot sayısı dır. Şirket kendinde olan bazı lotları dışarıya satar ise lot sayısı ve şirket değeri değişmez.

Sayfa 447/997 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •