Sayfa 996/997 İlkİlk ... 496896946986994995996997 SonSon
Arama sonucu : 7973 madde; 7,961 - 7,968 arası.

Konu: FENER Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by slckbz Yazıyı Oku
    Biraz daha mallandık bugün, bu son viraj olabilir. YTD
    Aylardır benzeri umut

Sent from my LG-D855 using Android mobile app

2. Esas fener

arkadaşlar ben olumsuz yazıyorum ama Allah var haksızmıyım adamların dün oynadığı topu gördük sportif başarı hem ligde hem uefa imkansız gözüküyor zaten yönetimde sportif başarıya inanmadığından yada beceriksizliğinden transfer bile yapmadı bunu bir kenara koydum şampiyonluğun olmadığı yerde fenerium işi yalan olur bunu hepimiz biliyoruz en önemli beklentiye geldi sıra fenerbahçe ünversitesi konut yapımı bunlarda hikaye geliyor dip not olarak yargıtay süreci tık yok konu ile ilgili gerçek bir maduriyet var ve pazartesi dava süreci başlıyor ama hisse pozitif hiç bir tepki vermiyor hissede hareket olacaksa en kötü bugun negatif kapatmamasını beklerim açıkcası ama görünen o ki bu önümüzdeki süreçte yine bize ekmek çıkmayacak gibi sonuç olarak ciddi miktarda elimde hisse var daha önce bana elimdekini katlama fırsatı verdi bu hisse nankörlük edemem ama gelinen bu süreçte ben hisseye olumlu bakamıyorum zararımı minimize etsem hızlı bir şekilde kaçma tarafındayım açıkcası bu sayede sizde bende bu olumsuz yorumlardan kurtulmuş oluruz

Esas

Bir bjk ya bakın, bir de bu danaya

Duhul
    Nov 2009
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,405

Esas

Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku

Valla dana spekettine değişen bir şey yok, tavşan kovukta duruyor, Azizizettin kıs kıs gülüyor .. Yediği hurmalar gün gelecek onu tırmalayacak haberi yok... Azıcık kulağı ses çaldı başım belada falan filan dedi.. İçimde bir ses bundan sonra Fener'imize bir şey olmadan, bazı merhametsizlerin başı dertten kurtulmayacak diyor ama ya sabır diyelim... " iyi insanlar, hak ,hukuk yemeyenler..bir memleketin güneşidir." Kötüler mi? Kaçınılmaz son onları mutlaka bulur mutlaka. Çünkü gerçeklerin sonradan ortaya çıkma gibi kötü bir huyu vardır. Mevla hep böyle ister ve kimsenin yanına kar kalmaz bu hakkaniyetsizlikler.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by USAKİ Yazıyı Oku
    arkadaşlar ben olumsuz yazıyorum ama Allah var haksızmıyım adamların dün oynadığı topu gördük sportif başarı hem ligde hem uefa imkansız gözüküyor zaten yönetimde sportif başarıya inanmadığından yada beceriksizliğinden transfer bile yapmadı bunu bir kenara koydum şampiyonluğun olmadığı yerde fenerium işi yalan olur bunu hepimiz biliyoruz en önemli beklentiye geldi sıra fenerbahçe ünversitesi konut yapımı bunlarda hikaye geliyor dip not olarak yargıtay süreci tık yok konu ile ilgili gerçek bir maduriyet var ve pazartesi dava süreci başlıyor ama hisse pozitif hiç bir tepki vermiyor hissede hareket olacaksa en kötü bugun negatif kapatmamasını beklerim açıkcası ama görünen o ki bu önümüzdeki süreçte yine bize ekmek çıkmayacak gibi sonuç olarak ciddi miktarda elimde hisse var daha önce bana elimdekini katlama fırsatı verdi bu hisse nankörlük edemem ama gelinen bu süreçte ben hisseye olumlu bakamıyorum zararımı minimize etsem hızlı bir şekilde kaçma tarafındayım açıkcası bu sayede sizde bende bu olumsuz yorumlardan kurtulmuş oluruz
    Usaki dogru soyluyor bu ikinci sezonum hissede hem su an maliyetimin altinda paramiz iki yil eridi dolar faiz borsa endeksi bazinda kulli zarardayiz .yeni giren arkadaslarda bir iki yil gecirsin boyle bizim gibi onlarida goreyim ben pizitif dusuncemi korudum fakat bu hisse sahipleri butun olumlu haberde hisseyi baskilayip gitmesine izin vermediler bizim gibi kucuk yatirimcilari yuttular bu kagidi aldigimda endeks 75.000 deydi gozumuz kapali kagit alsak kazanirdik..guvendik inandik ve kazigi yedik ben bu yil sportif alanda hic bi basari beklemiyorum goruyoruz takimin halini valla seneye a.koc un gelisini beklemekte ne kadar mantikli bilmiyorum ordada iyi bi satis firsati dogar babalara.ben inancimi iyice kaybettim usandirdilar belkide amaclari bu bak bjk ye futbolcu inaniyo taraftar inaniyo yatirimci inaniyo soruyorum bizde kim inaniyo..? Ytd degildir

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Android mobile app

6. Esas

Alıntı Originally Posted by cepni lazoglu Yazıyı Oku
    Usaki dogru soyluyor bu ikinci sezonum hissede hem su an maliyetimin altinda paramiz iki yil eridi dolar faiz borsa endeksi bazinda kulli zarardayiz .yeni giren arkadaslarda bir iki yil gecirsin boyle bizim gibi onlarida goreyim ben pizitif dusuncemi korudum fakat bu hisse sahipleri butun olumlu haberde hisseyi baskilayip gitmesine izin vermediler bizim gibi kucuk yatirimcilari yuttular bu kagidi aldigimda endeks 75.000 deydi gozumuz kapali kagit alsak kazanirdik..guvendik inandik ve kazigi yedik ben bu yil sportif alanda hic bi basari beklemiyorum goruyoruz takimin halini valla seneye a.koc un gelisini beklemekte ne kadar mantikli bilmiyorum ordada iyi bi satis firsati dogar babalara.ben inancimi iyice kaybettim usandirdilar belkide amaclari bu bak bjk ye futbolcu inaniyo taraftar inaniyo yatirimci inaniyo soruyorum bizde kim inaniyo..? Ytd degildir

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Android mobile app
    Vallahi bu forumda bu şekilde yazan çok az kişiyiz herkes bu şekilde olanı paylaşsa bir gün gelir hep beraber bir çıkış yolu bulunur ama gelende millete pompalamak istenen her ne olursa olsun Altan alın gizli bir msj gibi alttan alın geri geliyor ama olsun yine alttan alın zarar büyüyor ama alttan alın hiç bir olumlu gelişmeye tepki vermiyor alttan alın sonuç olarak hayaller ve gerçekler diyorum

Esas

Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku

tabana yazdım 3-7 lot.
    tavandan bjk alacam. 2-8 lot.

Esas

Alıntı Originally Posted by umutbts1 Yazıyı Oku
    tabana yazdım 3-7 lot.
    tavandan bjk alacam. 2-8 lot.
    Ne taban, ne tavan. Bu hissenin mantığına...

Sayfa 996/997 İlkİlk ... 496896946986994995996997 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •