Sayfa 2/419 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3345 madde; 9 - 16 arası.

Konu: DOHOL Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.

Esas

..............

Esas

Alıntı Originally Posted by keko283 Yazıyı Oku
    ama bunu ben hep dedim, bunların ciğerini bilirim, teknik, temel kim aldı kim sattı hiç önemi yok istesinler inan'ın bir çırpıda 2 de yaparlar, 3 de yaparlar yanlız istesinler, sadece şunu istiyorum, kimse bir rakam yazmasın, sadece bir süre muhabbet sitesi olarak kullanalım gülelim eğlenelim, yoksa halimiz harap, hatırlayın, t.p ihalesi dediler, 2.5/ 3 lerden bahsettiler, koç, sabancı yök sollayacak dediler elimize verdiler allah da onlara bu parayı yemek nasip etmesin ilaç alsın

benim hakımda böyle bir yorumda bulunmuşsun corwette....ben sana ne diyeyim artık...resmen bana bedua etmişsin...tp ihalesini eğer alsaydı muhakak olumlu bir tepki verecekti en az %15 lik bir çıkış olacaktı...ama ne yazık ki olmadı...tıpkı trumpta söylediklerimizi söyledik olumlu etkilenir dedik...tp ihalesine girmediler hisse gevşedi ama trump kazandı o vakit de %15 civarlarında bir çıkışı gördü...tp ihalesine girmemeleri benim suçum değil...ben sadece gördüklerimi ve bu ışıkta olabilecekleri yazıyorum....

Her inişte beni suçlaman ve bana bedua etmeni bende allah a havale ediyorum...çok ilginç birisin dostum...hisse çıkarken yoksun ama biraz inerken hemen çenen açılıyor...hisse çıkarken ne yapıyorsun kimse bilmiyor ...allah bilir belki de satıp sonradan topiğe inerek milletin moralini bozuyorsun ki çok düşsün sonradan da yerine koyasın...bu kadar vicdan yoksunu birinden ben herşeyi beklerim kardeşim...

Seni bir daha beni kast ederek yorum yapmaktan men ediyorum...ağzına ve diline sahip çık ve insanların ahını alma yoksa sürekli ilaç almak sana nasip olur....

şimdi seni yönetime de şikayet edeceğim...
    keko senin yorumlarını hep beğenerek takip ettiM. Sen yorumlarını esirgeme. Allah gönlüne göre versin.

Esas

Alıntı Originally Posted by keko283 Yazıyı Oku
    Ama bunu ben hep dedim, bunların ciğerini bilirim, teknik, temel kim aldı kim sattı hiç önemi yok istesinler İnan'ın bir çırpıda 2 de yaparlar, 3 de yaparlar yanlız istesinler, sadece şunu istiyorum, kimse bir rakam yazmasın, sadece bir süre muhabbet sitesi olarak kullanalım gülelim eğlenelim, yoksa halimiz harap, hatırlayın, T.P ihalesi dediler, 2.5/ 3 lerden bahsettiler, koç, Sabancı YÖK sollayacak dediler elimize verdiler Allah da onlara bu parayı yemek nasip etmesin ilaç alsın

benim hakımda böyle bir yorumda bulunmuşsun corwette....ben sana ne diyeyim artık...resmen bana bedua etmişsin...Tp ihalesini eğer alsaydı muhakak olumlu bir tepki verecekti en az %15 lik bir çıkış olacaktı...ama ne yazık ki olmadı...tıpkı trumpta söylediklerimizi söyledik olumlu etkilenir dedik...TP ihalesine girmediler hisse gevşedi ama trump kazandı o vakit de %15 civarlarında bir çıkışı gördü...TP ihalesine girmemeleri benim suçum değil...ben sadece gördüklerimi ve bu ışıkta olabilecekleri yazıyorum....

her inişte beni suçlaman ve bana bedua etmeni bende ALLAH a havale ediyorum...çok ilginç birisin dostum...hisse çıkarken yoksun ama biraz inerken hemen çenen açılıyor...hisse çıkarken ne yapıyorsun kimse bilmiyor ...ALLAH bilir belki de satıp sonradan topiğe inerek milletin moralini bozuyorsun ki çok düşsün sonradan da yerine koyasın...bu kadar vicdan yoksunu birinden ben herşeyi beklerim kardeşim...

seni bir daha beni kast ederek yorum yapmaktan men ediyorum...ağzına ve diline sahip çık ve insanların ahını alma yoksa sürekli ilaç almak sana nasip olur....

şimdi seni yönetime de şikayet edeceğim...
    Bak aslan parçası, öncelikle bedduam sana değil her kim ky yı yanıltıcı bilgi verip ele avuca hisseyi veriyorsa ona dır sözüm, eğer sende bu samimiyetsiz çıkarıcılar gibi vaad satıyorsan sanada sözüm, Gelelim çıkarken yokum inerken varım öylemi ben Dyhol varken de varım dohol dede varım sen, evet sen hisseye inandın ve hissenin nerelere gelebileceğini yazdın umut sattın ama sen kaçtın nasıl olacak bunlar, söylem farklı, tatbik farklı, ben sana inanmıyorum, inanada karışmam benim için YÖK gibi birisin ben sadece eski, dyhol de madik yiyenleri kâle alırım, son sözüm şudur yaran varsa cevap yazarsın yoksa için rahat olsun, benim kaç senedir bu hissede olduğumu bilen biler sen benim için sadece hikayesin, amacım polimik yaratmak değilse sus da bende sana cevap yazmak zorunda kalmayayım sen çarşına ben işime.

Esas

yine aynı banta düştük.şimdi 0,77-0,79 yer bitirir bizi.trump başkan olmasaydı hisse yine buralardaydı.ahh Allahım ahh.ne zaman tavan yapacaksın ne zaman uçacaksın?hep bir an çıkıp uzun süre bezdir.2 senedir hissedeyim zararım çıksın diye diye mahvolduk.herkese slmlar dostlarım.ii haftalar olsun.

Esas

Alıntı Originally Posted by seny Yazıyı Oku
    yine aynı banta düştük.şimdi 0,77-0,79 yer bitirir bizi.trump başkan olmasaydı hisse yine buralardaydı.ahh Allahım ahh.ne zaman tavan yapacaksın ne zaman uçacaksın?hep bir an çıkıp uzun süre bezdir.2 senedir hissedeyim zararım çıksın diye diye mahvolduk.herkese slmlar dostlarım.ii haftalar olsun.
    sıkıntı yok,akp ye yakın olan şirketler seçimden sonra nasıl gittiyse doğan da öyle gidecek..doğanın haberi olmadan don bile alıp satamazsınız abd ye artık...y.t.d.

Esas

ne momentum ne rsi birde volume sacmaligini ogrenin diyenler var onları duydukca bana bi gülme geliyor ,isin ozeti yakalayıp yakalayıp geçiriyorlar iste daha neyin momentumundan bahsediyorsun

Esas

Alıntı Originally Posted by muzo8 Yazıyı Oku
    ne momentum ne rsi birde volume sacmaligini ogrenin diyenler var onları duydukca bana bi gülme geliyor ,isin ozeti yakalayıp yakalayıp geçiriyorlar iste daha neyin momentumundan bahsediyorsun
    çok güzel yorum..hatta bir de tavan yapacak hedefi şurası felan deyip gazlayıp aldıranlar var...sen tavan yapacak diye bekleyedur onlar tavana gelmeden sal aşağıya ver malı milletin eline. Sonra birileri sorunca.. Arkadaş ben size şurdayken söylediydim % 15-17 yapmış neyine yetmiyor diye cevap alırsın..

Esas

15 temmuz 2016 gününden sonra ki çıkışın ardından 0,48 kuruşa gerilemişti , dohol..
    hisse indikatörleri tam oraya kadar geriledi ... bakalım aynı çıkışı yapacak mı ?
    ytd..
    bir metro ve sahibine bak , birde bizim çapsızlar ordusuna bak...

Sayfa 2/419 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •