Sayfa 3/124 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 987 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik Sanayi Ve Ticaret AŞ

Esas

Bence kağıdı takip etmeyin. Diplerine geziyor ama alıcı yok. Bu nedenle kağıda hareket gelmesi için biraz daha eskiye götürebilirler. Uzun vadeli olduğum için her düşüşü alım fırsatı olarak görüyorum. Tabi böyle düşünürken de az da olsa çıtır yapıyorum. Sırf eğlence olsun. Mesela akşama kapanışa doğru 1.56 dan alacağım. Yarın 1.57 den satışa koyacağım.

Esas

1.50 üzerinde tutundugu sürece sorun yok. Yakında tahammülü kırılıp yüklü lotlarda satış yapanlar olacak. O lot ları kaptıktan sonra 2.20 leri test edebilir. sn Estival hatırlarsınız 2 ay önce 1.54 ün altını görmeden kalıcı yükseliş yapamaz demiştim. Sizde kızmıştınız, bekleyelim görelim demiştik. işte tam oralardayız. Şimdi 1.54 ün altında 1.50 den düşmemek kaydıyla tutunmaya geçerse ve yüklü satışları, üzerinde bir alımla karşılarsa - ki temennimiz budur- alımla doğru orantılı yükselişe geçecektir. Yatırım tavsiyesi değildir, temenniden ibarettir.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by B=D Yazıyı Oku
    1.50 üzerinde tutundugu sürece sorun yok. Yakında tahammülü kırılıp yüklü lotlarda satış yapanlar olacak. O lot ları kaptıktan sonra 2.20 leri test edebilir. sn Estival hatırlarsınız 2 ay önce 1.54 ün altını görmeden kalıcı yükseliş yapamaz demiştim. Sizde kızmıştınız, bekleyelim görelim demiştik. işte tam oralardayız. Şimdi 1.54 ün altında 1.50 den düşmemek kaydıyla tutunmaya geçerse ve yüklü satışları, üzerinde bir alımla karşılarsa - ki temennimiz budur- alımla doğru orantılı yükselişe geçecektir. Yatırım tavsiyesi değildir, temenniden ibarettir.
    Evet sayin B-D 1.47 de dusus formasyonu tamamlaniyor,benim kizginligim size degil kagidi omurgasiz hale getirenlere

Ayrica gunlukte pozitif yonde mukemmel uyumsuzluk var bakalim ne yapacak her zamanki gibi altinami kaciracak yoksa indikatorleri rahatlatmak icin usttemi savrulacak..

Esas

bir resim atmıştım eski gerel topiginde kalmış yavaş yavaş denilen yere geliyor tabii burda endekside unutmamak gerekiyor..?

Esas

Haklısınız sn Estival. Hisse kasıtlı olarak yönlendiriliyor. Ama şu var ki patron hisselerinde çok sık rastlanılan bir durum bu. Gerel i yanlış yönlendirme sonucu alan onlarca insan var. Henüz 1.80 üzeri fiyatlarda iken 3 ün üzerine çıkacağı tavsiyelerine millete yedirdiler. Çok basit bir örnek, birisi ev parasını getirip borsada zarar etmiş. Başka birisi de bu hisseyi tavsiye etmiş. Yakında 3 ü geçecek deyip1,90 dan aldırmış...Gerisini yazmayayım. Bunun gibi onlarcası var. Şimdi bu tipler yıl sonuna kadar satmak zorundalar. Bu firsatçı kansızlarda durumu çok iyi biliyor. Herkesten haberleri var. daha ne hikayeler var bilseniz...

6. Esas

Alıntı Originally Posted by B=D Yazıyı Oku
    Haklısınız sn Estival. Hisse kasıtlı olarak yönlendiriliyor. Ama şu var ki patron hisselerinde çok sık rastlanılan bir durum bu. Gerel i yanlış yönlendirme sonucu alan onlarca insan var. Henüz 1.80 üzeri fiyatlarda iken 3 ün üzerine çıkacağı tavsiyelerine millete yedirdiler. Çok basit bir örnek, birisi ev parasını getirip borsada zarar etmiş. Başka birisi de bu hisseyi tavsiye etmiş. Yakında 3 ü geçecek deyip1,90 dan aldırmış...Gerisini yazmayayım. Bunun gibi onlarcası var. Şimdi bu tipler yıl sonuna kadar satmak zorundalar. Bu firsatçı kansızlarda durumu çok iyi biliyor. Herkesten haberleri var. daha ne hikayeler var bilseniz...
    Patronda hissesini bu durumlara alet edıyor ,haberi bile olabılır bunun,Neden dersenız 1.9 ve 2. TL uzerınden sembolık rakamlar

ıle alıs yaptı ALGI olurturdu ( 1.5 lerden almıyorsa ben bundan suphelenerım arkadas )

Bak MURAT ÜLKER'e G................... kılı olamaz MURAT ÜLKER'in hisseye sahip cıkma nasıl olur gosterdi ..

Haaaa burası Türkiye yarın baska bır seyle suclanır alt,ust olur her sey o baska ama sahip cıkmayı gosterdı HELAL OLSUN...

Esas

Alıntı Originally Posted by ESTİVAL Yazıyı Oku
    Patronda hissesini bu durumlara alet edıyor ,haberi bile olabılır bunun,Neden dersenız 1.9 ve 2. TL uzerınden sembolık rakamlar

ıle alıs yaptı ALGI olurturdu ( 1.5 lerden almıyorsa ben bundan suphelenerım arkadas )

Bak MURAT ÜLKER'e G................... kılı olamaz MURAT ÜLKER'in hisseye sahip cıkma nasıl olur gosterdi ..

Haaaa burası Türkiye yarın baska bır seyle suclanır alt,ust olur her sey o baska ama sahip cıkmayı gosterdı HELAL OLSUN...
    Haberi olmaz mı hiç!! Adı üstünde "patron hissesi". Bunlar asıl işleri olan elektrikçiliği bırakmışlar artık.Alet edevatı toplamış BİST e gelmişler. Adam çarpıyorlar. E tabi fabrikayı boşlayınca bilançoda haliyle içler acısı. Aslında güzel şirket; kuruluşu,sermayesi,iş kapasitesi,deneyimi,PD/DD,veriler,teknik analizi...Parmakla gösterilecek hisselerden birisi. Lakin bir deyiş vardır,özetle; itin ağzına kan tadı değince iflah olmazmış... Bunlar kanla beslenen canlılar.. Tek çare ellerine düşmemek.

Esas

Alıntı Originally Posted by ESTİVAL Yazıyı Oku

Ben artık bu borsada babamın şirketi olsa babama bile güvenmeyi bırakırım . Demişsin helal olsun diye murat ülkere ama burası Türkiye ne malum bu haberleri bilerek onların yaptırmadıgi ? Erdem Başçı yi hatırlıyorum dolar alan üzülür gibi bişeyler demişti zamanında. Daha 2 lira bile değildi. Merkez bankasına karşı pozisyon mu açacağım deyip yüklü miktarda dolarimi bozdurmustum . Sonuç malum . Ne o dönem durdurabildiler doları ne de şimdi.. ( durdurmak isteyip istemedikleri bile meçhul ? )

Sayfa 3/124 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •