Sayfa 4/124 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 987 madde; 25 - 32 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik Sanayi Ve Ticaret AŞ

1. Esas

Sankide daha silkelenecek bir sey kalmamis gibi gozukuyor, paraya ihtiyaci olup cikanlar zararini yapip gitti, bakalim gorecegiz,

Esas

.....................

3. Esas

Adam 1.58 e 290 bin lot koymus, birakmam yukseltmem diyor, illaki bu fiyatlardan dokuleceksiniz diyor, keske kimse satmasada gorse bir gununu, ama zarar etmek isteyen ne hevesliler varmis, hayret,

4. Esas

Yavuz bey, maalesef kozlar adamlarda, istedikleri gibi oynuyorlar..

YTD

5. Esas

evet arkadaşlar dünde söylemiştim, malesef biz küçük yatırımcılar adamın oyuncağı durumundayız. onun kuralına göre oynamayı kabul ediyorsak mecburen bekleyeceğiz.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Alıntı Originally Posted by yavuzsarac Yazıyı Oku
    adam 1.58 e 290 bin lot koymus, birakmam yukseltmem diyor, illaki bu fiyatlardan dokuleceksiniz diyor, keske kimse satmasada gorse bir gununu, ama zarar etmek isteyen ne hevesliler varmis, hayret,
    .zulüm ile abad olanın ahiri berbad olur.....ziya paşa

7. Esas

Arkadaslar benim lot lari buralardan alamazlar, gersan la istanbul belediyesi arasinda elektrikli sarj cihaz kurumundan dolayi bir baglanti var, dusunsenize istanbulda bir led aydinlatma kontrati neden olmasin, gayet mumkun, yatirim yapinca beklemek gerek ozellikle boyle durumda, sanirim busbar larin ithalatinada vergi yukseltmesi olabilir, buda cok olumlu olur, ben bekliyecegim

Esas

Yavuz bey,
    Yurtiçi busbar satışlarıyla kârlılığını artıramaz
    Gersanın kurtuluşu ancak ihracat ile olur
    Ne zaman dahilde işleme belgesi ile yıllık 15-20 milyon $ işlem yapar işte ozaman korkmayın derim
    Yurtiçi satışlarda vadeler uzun,acımasız rekabet var,tahsilat oranı düşük ( 9 ayda 2 milyon tl şüpheli alacak oluşmuş )
    Tek artı kalemi döviz açığı olmayışı?

Sayfa 4/124 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •