Sayfa 114/174 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon
Arama sonucu : 1385 madde; 905 - 912 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Esas

yoruma gerek yok hersey grafikte, isteyen istedigi gibi anlasin [emoji23] [emoji23]

Esas

Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    kalbim ağrıyo)ytd
    gazın vardır tutma içinde şişersin

Esas

avturdaki satış korkusunu buna kullanmaya çalışıyor olabilirmi?

Esas

Alıntı Originally Posted by tarikkocc Yazıyı Oku
    avtur yakında kendi kendini imha edecek. asansor yapıyor brut yakındır bence.
    Avtura devre kesici yetişemiyor. bir yukarı bir aşağı bir yukarı devrekesiciler giriyor. BİST yakında olağandışı fiyat hareketini sorar

5. Esas AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Arkadaşlar hisse 1.60 üzerinde kaparsa önü açık ama galibin hissesinde olduğumuzu unutmayalım.

Alıntı Originally Posted by Ödemişli Yazıyı Oku
    yoruma gerek yok hersey grafikte, isteyen istedigi gibi anlasin [emoji23] [emoji23]

Birde usas grafiği atsana 0.48 de çizmişti hisse 1 aydır 0.36 kuruşta sürünüyordu yada alyağ çizmişti 0.86 kuruşta adamın 500 tane grafiği var çıkan olursa ben çizmiştim diyor yada satın aldığı hissede speklik yapıyor sen yenisin galiba ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by kafkas026 Yazıyı Oku
    Maşallah ikinci seans dan beri kimseyi hisseye yaklaştırmıyorsun. Belliki senden sonra seninde dediğin gibi birileri çıkıp akılları karıştıran bir kaç cümle ile ardından uçacak kaçacak naraları atacak. Valla tebrikler size. Çok iyi çalışıyorsunuz.
    Kardeş ben an an kademeleri takip ediyorum. Öyle kafadan sallamıyorum. Kademe analizine bakarak. Adam gördün saniyesinde avtur u 5.05 bastı. Bundada kademelerde 67-62 arası satış yoğundu ordan katkım olsun diye yazdım. hisse 60 a kadar basmadımı. İyi kardeşim rahatsız oluyorsanız yazmam.

Esas

Yaz sen. Sorun yok

8. Esas

Alıntı Originally Posted by mng_erc Yazıyı Oku
    Kardeş ben an an kademeleri takip ediyorum. Öyle kafadan sallamıyorum. Kademe analizine bakarak. Adam gördün saniyesinde avtur u 5.05 bastı. Bundada kademelerde 67-62 arası satış yoğundu ordan katkım olsun diye yazdım. hisse 60 a kadar basmadımı. İyi kardeşim rahatsız oluyorsanız yazmam.
    Bir tek sen mi izliyorsun? Yardımcı olmak olup biteni kendince yorumlamak değildir!!! Kaldı ki her cümlen bu hisseden uzak durulmasını ima etmektedir. Sen neden burdasın o halde? Çok yardımcı olmak istiyorsan kademe analizi yada derinlik paylaş. Dakka başı olumsuz yorum yapmaktan daha çok faydalı olursun...

Sayfa 114/174 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •