Sayfa 170/174 İlkİlk ... 70120160168169170171172 ... SonSon
Arama sonucu : 1385 madde; 1,353 - 1,360 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,277

Esas

Bu sefer nedense sasırtıp kapanısta alım fırtınası yapacak gıbı hıssedıyorum. Belkıde oyle ıstıyorum.ytd

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

2. Esas

Alıntı Originally Posted by nballi Yazıyı Oku
    Bu beklediğim yere gelene kadar parayı hürriyet gazetesine koydum...
    Hayırlı kazançlar herkese..
    İnşallah çıkar..
    kardes cok art nıyetlısın

3. Esas

Alıntı Originally Posted by nballi Yazıyı Oku
    Bu beklediğim yere gelene kadar parayı hürriyet gazetesine koydum...
    Hayırlı kazançlar herkese..
    İnşallah çıkar..
    bu sayfanın yonetıcısı admını bı bakar mı yoruma hurrıyetın sayfasına mı geldık burda bu sozler neyle olculur bılmıyorum

Esas

uyumayın
    1.24 ortalamayla 3.5 milyon metro holding almışsınız, aloooo....

Esas

Alıntı Originally Posted by scrf4848 Yazıyı Oku
    bu sayfanın yonetıcısı admını bı bakar mı yoruma hurrıyetın sayfasına mı geldık burda bu sozler neyle olculur bılmıyorum
    Sayın scrf4848;bugün hisseden tamamı ile ayrıldım;çünkü kar oranı bana yeterli geldi,hissede bulunan tüm yatırımcı arkadaşlarıma gönüllerinden geçen kazançları kazanmasını temenni ederim.Bu sayfada elinde hissesi olmayıp ta düşük seviyelerden almayı bekleyen ve sözüm ona dostum diye hitaplarla bu formda yazabilme yetisini kendinde bulanları da hayretle izledim,izliyorsunuz.Ne diyelim;kalp gözümüzün her daim açık olması dileklerimle..YTD

6. Esas

Alıntı Originally Posted by hseylan Yazıyı Oku
    uyumayın
    1.24 ortalamayla 3.5 milyon metro holding almışsınız, aloooo....
    Yarısını kar edip satmışız anında ytd

7. Esas

Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Sayın scrf4848;bugün hisseden tamamı ile ayrıldım;çünkü kar oranı bana yeterli geldi,hissede bulunan tüm yatırımcı arkadaşlarıma gönüllerinden geçen kazançları kazanmasını temenni ederim.Bu sayfada elinde hissesi olmayıp ta düşük seviyelerden almayı bekleyen ve sözüm ona dostum diye hitaplarla bu formda yazabilme yetisini kendinde bulanları da hayretle izledim,izliyorsunuz.Ne diyelim;kalp gözümüzün her daim açık olması dileklerimle..YTD
    hakkında hayırlısı olsun abım allah kazancını daım etsın umarım sende aldıgın hıssede daha ıyı bı kar edersın elınde olmayıp kotuluyolar anladımda hurrıyet aldım ne demek bu sayfa avgyo sayfası degılmı burda manıpule etmek nedır satmıssın gıtmedın anladık almıyon onuda anladık bırde baska hısse alıp buraya yazmak neyın derdı kedı cıger mısalı neyse calı dıbınde tek basımıza kaldık herhalde hadı patron sıra sende bı sen bı ben varız vurdur hısseye

8. Esas

Alıntı Originally Posted by Müstesar Yazıyı Oku
    Yarısını kar edip satmışız anında ytd
    bırde sen varsın galıba abı calı dıbınde

Sayfa 170/174 İlkİlk ... 70120160168169170171172 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •