Sayfa 5/322 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 2573 madde; 33 - 40 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları T.A.Ş.

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    manisa
    Gönderi
    2,133

Esas

Alıntı Originally Posted by D III Yazıyı Oku
    Topluyorsa KAP' a açıklama yapmak zorunda değiller mi ?
    kap a atmak zorundalar kaç adet kaç ortalama ile aldıklarını... Ben twit alemin başkana yazdım geri alım var mı diye dönmedi

Duhul
    Jun 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,765

Esas

Her zamanki hareket, 4,59 gördü, 4.51'e getirdiler. Basmak için yukarı çekiyorlar, alıcı geldi mi basıyor, benim anladığım bu.

Esas

Topluyorsa KAP' a açıklama yapmak zorunda değiller mi ?
    toplaması bitmeye yakın açıklama yapar veya bıyıklı yabancılar vasıtasıyla toplar seçenek bence çok....sadece sesli düşünüyorum kesin bir iddiam yok....

Esas

Alıntı Originally Posted by hasandemir Yazıyı Oku
    endeks hiç hoş durmuyor günlerdir çıkamayan endeks beni rahatsız ediyor artık 1 ileri 2 geri misali bir tarafa kopacak ama nereye kopacağız bakalım
    Endeks zaten yalama oldu. Artacak olsa endeks dinlemez. Bazı şirketler gibi sıyrılıp gider. Yanlış hatırlamıyorsam perşembe günü MB toplantısı mı ne vardı.Faiz arttırırlarsa dolar biraz düşebilir ama borsaya etkisi nasıl ve ne kadar olur bilemiyorum. Sonuçta düz mantık olarak faiz artarsa yatırımcı borsadan parasını çekip faize yatırmak ister.

Esas

bunlar uyanık temettü vereceği zaman kendi topluyor temettü yoksa ilgilenmiyor benim düşüncem bu....halka arz olan hisselerinde çoğu bence şirkete ait.....böyle fikir uyandı bende....hissede ky çok ama dişin kovuğu etmez...

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    manisa
    Gönderi
    2,133

Esas

Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    toplaması bitmeye yakın açıklama yapar veya bıyıklı yabancılar vasıtasıyla toplar seçenek bence çok....sadece sesli düşünüyorum kesin bir iddiam yok....
    bizim tahta da olmaz o iş. Genelde sığ, manipülasyona açık, patron kağıtlarında olur. Finalde virman ile "ortağı bulunduğum şirketteki payım xx den yy olmuştur" şeklinde açıklaması düşer ama virman yoluyla olduğu gösterilir, kişiseldir, tüzel değildir.

Esas

Endeks zaten yalama oldu. Artacak olsa endeks dinlemez. Bazı şirketler gibi sıyrılıp gider. Yanlış hatırlamıyorsam perşembe günü MB toplantısı mı ne vardı.Faiz arttırırlarsa dolar biraz düşebilir ama borsaya etkisi nasıl ve ne kadar olur bilemiyorum. Sonuçta düz mantık olarak faiz artarsa yatırımcı borsadan parasını çekip faize yatırmak ister.
    faiz beklentisi hakim ama bence olmayacak veya piyasayı tatmin etmeyen karar alınacak....piyasa 50 baz puan ve üzeri olursa tepki verir....25 baz puan artırmanın hiçbir etkisi olmaz...faiz artırım söylemiyle geçmesini bekliyorum....

Esas

Alıntı Originally Posted by liman Yazıyı Oku
    bizim tahta da olmaz o iş. Genelde sığ, manipülasyona açık, patron kağıtlarında olur. Finalde virman ile "ortağı bulunduğum şirketteki payım xx den yy olmuştur" şeklinde açıklaması düşer ama virman yoluyla olduğu gösterilir, kişiseldir, tüzel değildir.
    herşey kuralına göre mi işliyor türkiyede....bunlar kılıfını da hazırlıyordur.....hisselerin üzerinde şirketin etkisi olmadığını asla düşünmüyorum.....

Sayfa 5/322 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •