Sayfa 1/226 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1806 madde; 1 - 8 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret A.Ş.

Esas BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret A.Ş.

Yeni başlık hayırlı olsun.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
    Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı :
    Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Esas

Bütün yorumlar gitti sil baştan başlıyoruz...

Dikkatimi çeken üstadın da dediği gibi 25 temmuzdan beridir. Tera ve Emeklilik fonları satmış. Citi dahil herkes almış. Az kaldı. Uzaktan bir cisim yaklaşıyor.

tüm indikatörler sat gösteriyor.İşte tamda bu sebeple yükselecek.

Sonunda da Sabreden derviş demiş bakalım... Sabır sabır bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete of offfff

Esas

Dün bir arkadaşın önemli bilgilerini almıştım yedeğime bugün geçmiş gitti ben tekrar yazayım bu kadar detaydan sonra geçmişin arşivlenmesi doğrudur.

dün hem SPK ya hemde İstanbul borsasına hem yazılı hem sözlü şikayet ettim haklısın denildi ve işleme konuldu sonucu 1 hafta içinde vereceklermiş daha öncede başvurular varmış savcılıkta. Suç duyurusu için cevapları bekliyor SPK TEL (0312)292 90 90 burada spekülasyon başvuru kasti yönlenme ve hisse bilanço yanıltması ve kanıtlı ne biliyorsanız borsa İstanbul zaten arayınca yönlendiriyorlar. Yeter ki SPK dan yönlendirildim resmi başvuru deyin (0212) 298 21 00 ayrıca kotasyonda finans uzmanı bir bayan var ona da müracaat yapın sonra suç duyurusu...

Esas

Esas

Esas

Öncelikle hayırlı olsun diyelim.Tahminimce hissenin fiatı 1 tl nin altına düşünce yeni sayfa açmışlar.Ben hisseyi uzun zamandır takip ederim bir çok felaket tellalının istediği oldu buradan sesleniyorum elinize kına yakın istediğiniz oldu , 1 tl nin altına düşmesi için hergün felaket tellalığı yaptılar , yok arz fiatı şöyledi , yok pahalı , spk ya şikayet edin falan felan , patrona saldıranlar mı ararsınız hergün tellallık.Bide yabancı fon girdi oda umduğunu bulamayınca aldı sattı hisseyi tarumar etti.Gözden ırak gönülden ırak biölgeye 1 tl nin altına düştü 1-2 yıl süründürürler burda anca bilançolar yüksek kar açıklarsa veya bedelsiz felan verirse anca çıkar.Tahminimce bundan sonra işlem hacmide düşer , hisse çatıya çiviyle çakılmış gön gibi bekler dururuz.Garibanlar ligine hoşgeldiniz.

Duhul
    Oct 2010
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    1,269

Esas

Arkadaşlar merhaba; bimeksi halka arzından itibaren sadece gözlemliyorum ve hiç alım yapmadım. Bimeks halka arzında Akgiray soyadını duyunca ve halka arzımız yemin ediyorum %50 indirimli diye yemin edince bulaşmamak gerektiğini anladım. Zaten o günden bu güne halka arz fiyatının üstüne çıkmadı ve şu an yerlerde sürünüyor. Dart ve elektro worldü aldı ama kârlılık nasıl oldu ne yaptılar bilmiyorum. Size şunu söyleyebilirim ki bimekste ilgimi çeken mağazaların boşalması kaç mağazasına gittiysem raflarda, teşir ürünlerinde tvlerde bir azalma var. Farklı bir yapılanma peşindeler mi farklı bir durum mu var bilemiyorum. Dikkatimi çeken bu durumu değerli ky arkadaşlarıma bildirmek istedim. Yolunuz bir bimeks mağazasına giderse çalışan bir arkadaşla konuşursanız işten çıkarılmalar var mı vs gibi bu size bir fikir verebilir. Kazancınız bol olsun kylar

Duhul
    Feb 2012
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,091

Esas

Üstad ne zaman bu grafiği atsan 5 kademe düşüyor

Alıntı Originally Posted by apeyron Yazıyı Oku
    Bütün yorumlar gitti sil baştan başlıyoruz...

Dikkatimi çeken üstadın da dediği gibi 25 temmuzdan beridir. Tera ve Emeklilik fonları satmış. Citi dahil herkes almış. Az kaldı. Uzaktan bir cisim yaklaşıyor.

tüm indikatörler sat gösteriyor.İşte tamda bu sebeple yükselecek.

Sonunda da Sabreden derviş demiş bakalım... Sabır sabır bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete of offfff

Sayfa 1/226 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •