Sayfa 51/706 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 5644 madde; 401 - 408 arası.

Konu: MEPET - Mepet Metro Petrol ve Tesisleri San. ve Tic. A.Ş.

Esas

Galip hesap görmesi lazim birileriyle bunun içinde ne gerekiosa yapacaktır şu mepetin talibide bi belli olsa da bizde baksak işimize gucümüze

Esas

Bu satış mepette galibin son şansı sattı sattı satamadı gerisini yazmaya gerek yok

Esas

offff şu 4'le 0'ın yeri değişse artık diyorummmm

Duhul
    Dec 2013
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,083

Esas

Alıntı Originally Posted by BUGRA07 Yazıyı Oku
    Bu satış mepette galibin son şansı sattı sattı satamadı gerisini yazmaya gerek yok
    hadi ya...

Esas

Ben bu adamın ciğerini biliyorum iki yıldır. Ne dediysek o. Gun icerisinde gordugu en dip rakamdan kapatır. Ta ki kendine yeni tavan yapıp tekrar bu fiyatlara getirebileceği seviyeyi görünceye kadar. Şerefsiz.3.01....

Sent from my SM-A510F using Android mobile app

Esas

çok fena baskılıyorlar var ya dökmek te bunların üzerine ustalık yok kimisi kar aldı gitti düşerse tekrar alırım diye bekliyor kimisi Allah belanı versin diyor satıp gitti kimisi zaten çok büyük zarar da onlar ebediyen burda kalmış gibi bakıyor kendini hatta galipten daha çok sahip çıkıyorlar mallarına birde 2.20lerden alıp karda bekleyenler var bira daha çıksada köftenin üzerine künefe yesek hatta künefe dondurmalı olsun diye bekleyenler de var galip herkese fırsat da veriyor defolup gitme şansıda veriyor burası borsa diyor isteyen bizimle kalsın diyor isteyen gitsin sanırım bugun de eksi kapatacağız 3 piskolojik destek

Esas

Alıntı Originally Posted by ozural Yazıyı Oku
    Ben bu adamın ciğerini biliyorum iki yıldır. Ne dediysek o. Gun icerisinde gordugu en dip rakamdan kapatır. Ta ki kendine yeni tavan yapıp tekrar bu fiyatlara getirebileceği seviyeyi görünceye kadar. Şerefsiz.3.01....

Sent from my SM-A510F using Android mobile app
    Belli iyi tanıtmış sana

Duhul
    Dec 2013
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,083

Esas

ne mi olacak. vangd aşağı salarak galip bey bütün korklar dan hisselerinin bir kısmını daha aldı.yani oh istemem yan cebime koy oldu.En kolay neyi kaldıracak galip öztürk vangd yı .yine kazanacak mı? evet ytd. Tabi bende.

Sayfa 51/706 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •