Sayfa 705/706 İlkİlk ... 205605655695703704705706 SonSon
Arama sonucu : 5644 madde; 5,633 - 5,640 arası.

Konu: MEPET - Mepet Metro Petrol ve Tesisleri San. ve Tic. A.Ş.

1. Esas

allah çok versin.

2. Esas

Alıntı Originally Posted by 6.HİSse Yazıyı Oku
    Yalnız nerde olduğun önemli değil, ne durumda olduğun önemli kârdeyim 9bin lot 2.66 hesaplarmısın kârımı böyle yazdığına göre içerdesin
    Allah çok versin

Esas

Alıntı Originally Posted by mt_saglik Yazıyı Oku
    Arkadaslar kalbimizi kirmayalim. Herkes kendince gergin zaten. Dostlar birbirimize moral olalim. Herkese iyi aksamlar.
    Haklısın ancak fiyat 2.72 -73 aktiten aldım fiyat 2.72-73 devam ederken düşürdün diyo. Bu adamın moralinede bilgi! sinede ihiyacım yok kambur olmasın yeter. Hayırlı akşamlar.

Esas

Alıntı Originally Posted by mepetbilgehan Yazıyı Oku
    Allah çok versin
    Neyse ...... hayırlı akşamlar

5. Esas

paylaşamadığınız hisse mepet ve galip yeni arz yaptı arzı bir hazmedelim belki zararlar kurtulabilir

6. Esas

Sayın darkblue37

Forumu kullanmaya başladığımız günün ardından geçen 14 yıl ve 4 server değişikliği ardından database hataları katlanılmaz düzeylere yükseldi, düzeltmek için çok uğraşmamıza rağmen maalesef düzelmedi ve sonuç olarak yeni bir forumu açmak zorunda kaldık. Kullanmakta olduğumuz forum gelecekte salt okunur olarak hizmet verecektir.

Bu hafta sonundan itibaren yeni foruma kayıt olarak yazmaya başlayabilirsiniz. Yeni forum adresini herkesten önce siz değerli forum kullanıcılarına veriyorum.

http://www.hisse.net/topluluk/forum.php

her sayfanın başında bu uyarı çıkmakta

sizlerdede aynı uyarı varmı arkadaşlar ?

7. Esas

Alıntı Originally Posted by darkblue37 Yazıyı Oku
    Sayın darkblue37

Forumu kullanmaya başladığımız günün ardından geçen 14 yıl ve 4 server değişikliği ardından database hataları katlanılmaz düzeylere yükseldi, düzeltmek için çok uğraşmamıza rağmen maalesef düzelmedi ve sonuç olarak yeni bir forumu açmak zorunda kaldık. Kullanmakta olduğumuz forum gelecekte salt okunur olarak hizmet verecektir.

Bu hafta sonundan itibaren yeni foruma kayıt olarak yazmaya başlayabilirsiniz. Yeni forum adresini herkesten önce siz değerli forum kullanıcılarına veriyorum.

http://www.hisse.net/topluluk/forum.php

her sayfanın başında bu uyarı çıkmakta

sizlerdede aynı uyarı varmı arkadaşlar ?

kimse bir şey yazmamış sorunmu var ?

Esas

Alıntı Originally Posted by 6.HİSse Yazıyı Oku
    Haydi bismillah ufak çaplı bir destek daha benden. Galipcim
    bende 2.73 ten 1800 lotcuk destek attım ama...

Sayfa 705/706 İlkİlk ... 205605655695703704705706 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •