Sayfa 334/344 İlkİlk ... 234284324332333334335336 ... SonSon
Arama sonucu : 2750 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: TMSN - Tümosan Motor ve Traktör Sanayi A.Ş.

Esas

Şöyleymiş böyleymiş,ecek acak 1 hafta daha karın ağrısı.düşüne düşüne filozof olduk.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

bugünün pastasını atabilecek arkadaş varmı.

Esas

Alıntı Originally Posted by distortion Yazıyı Oku
    Muhahaaa. Habere bak. Bir hafta uzatma kümsenin aklına gelmezdi. 7 gün donra,3 gün daha ızattık donra 1 hün sonra 1 saat.
    En az ne kadar uzuyorsa artık. Ssm'den akşama kadar süre aldık. 5 dakika ek süre aldık.
    Efenim 1 saniye. Ssm'den1 anlık süre aldık...
    geçen hafta yazdım ama sonradan sildim.(eski gönderilerime baktım ama göremedim ).ister misiniz bu seferde 15 gün uzatma gelsin diyecektim.
    4+1+1 şeklinde don lastiği gibi iyi uzattılar.şimdide 1 hfta diye diye nisana kadar gelirler.
    hata bizde ama şirkete güvendik.8,67 yi gördüğü gün satmak lazımdı.artık bu saatten sonra 3-5 kara bakmadan satar günlük vur kaç yaparım.

Esas

Haber dusmeden yarindan itibaren haftaya beklentiyi satin alirsa bilinki is tamam aslinda 8 ustu yarina umut verdi kapanista.endekse gore fiyat cazip zaten..

Esas

1 haftalık Süreyi tümosan mı istemiş yoksa SSM tümosan istemeden mi vermiş acaba.ssm verdiyse eğer sıkıntı mı sizce son şans diye ytd

6. Esas

Bende şöyle düşünüyorum. Bitirince şey uzatılmaz. Uzatılmış ise hele zamanda bu kadar kısa tutulmuşken sonuca çok yaklaşıldığı kanaatindeyim. Kaldıki hatırlayacaksınız geçen ay İngiltere başbakanı Türkiye ye günübirlik yaptığı ziyarette sadece uçak konuşulduğu fikrine hiç kapılmadım... Naçizane düşüncelerim bunlar. Haberi spek negatif düşünen insanların üzerine yürüyerek eksi de gidebilir. Şahsen benim ucuza verecek malım yok. Sizlerde malınızı speğin oyunlarıyla kaptırmayın. Dediğim gibi naçizane düşüncelerim bunlar... gemide beraberde olsak herkes kendi canını kurtarmak için yüzme bilmek zorunda.. hepinize güzel bir akşam dilerim..

Sent from my GT-I9301Q using Android mobile app

Esas

Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    Haber dusmeden yarindan itibaren haftaya beklentiyi satin alirsa bilinki is tamam aslinda 8 ustu yarina umut verdi kapanista.endekse gore fiyat cazip zaten..
    Kağıt her durumda baskılanacak bence 7.8x e indirip 8.1x lere çıkaran zihniyet yine devreye girecektir.indirir indirir haftaya Perşembe saat 16 da Mühendisler cartlar curtlar çıkar mal pohpohlanır.sonrası kısmet.emin olun kötü haber gelse bu kadar sıkılmazdım.çok Muallak çok.ytd

Esas

Faruk çenber borsacılar beni takibi bıraksın diyor

Sayfa 334/344 İlkİlk ... 234284324332333334335336 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •