Sayfa 615/665 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625 ... SonSon
Arama sonucu : 5319 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: THYAO Türk Hava Yolları

Esas

Şimdiki müdür elbette bu zarardan sorumlu değil ama eski yönetim sorumlu ,daha bu gün(2013 anlaşma yapılmış) 3 uçak daha geldi .2 tanesini kargoya dönüştürecek 1 taneside hangara ,yani özel sektörde iş sahibinin çocuğu bu kadar beceriksiz iş yapsa babası eve koymaz,ama bizde yönetimdeki sorumlular işlerine devam ediyor ve bu durum güven vermediği için hisseden çıkmıştım .

2. Esas

Bu zararla normalde gözaltı pazarına girmesi gerekmez mi???
    Sermaye zarar oranı vardı diye biliyorum !!!
    Yatırım tavsiyesi değildir.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Alıntı Originally Posted by ugurrsy Yazıyı Oku
    Şimdiki müdür elbette bu zarardan sorumlu değil ama eski yönetim sorumlu ,daha bu gün(2013 anlaşma yapılmış) 3 uçak daha geldi .2 tanesini kargoya dönüştürecek 1 taneside hangara ,yani özel sektörde iş sahibinin çocuğu bu kadar beceriksiz iş yapsa babası eve koymaz,ama bizde yönetimdeki sorumlular işlerine devam ediyor ve bu durum güven vermediği için hisseden çıkmıştım .
    Aynen dediğiniz gibi bunları şirketten temizlemek lazım, iyi olur diye umuyorduk daha da beter hale geliyor bu şirkette işler. Allah sizin gibi bize de nasip eder inşallah bu gudubetlerin elinden kurtulmayı.

Sent from my E6633 using Android mobile app

Esas

Bu nasil zarar

Esas

Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Bu zararla normalde gözaltı pazarına girmesi gerekmez mi???
    Sermaye zarar oranı vardı diye biliyorum !!!
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Normalde bu zararla elinde hisse senedi olanlar tutuklanmali veya vatandasliktan cikarilabilirde. Bunun hala zarar olmadigini gecici vergi beyani oldugunu kar zarar durumunun sadece bilanco geldiginde anlasilacagini soylemek isterim ama anlayacak kisi sayisi az oldugu icin yorulmaya gerek yok

Sent from my SM-J700F using Android mobile app

Esas

Alıntı Originally Posted by empor Yazıyı Oku
    Normalde bu zararla elinde hisse senedi olanlar tutuklanmali veya vatandasliktan cikarilabilirde. Bunun hala zarar olmadigini gecici vergi beyani oldugunu kar zarar durumunun sadece bilanco geldiginde anlasilacagini soylemek isterim ama anlayacak kisi sayisi az oldugu icin yorulmaya gerek yok

Sent from my SM-J700F using Android mobile app
    kimse dinlemez hacı, yarın gör sen curcunayı...

Esas

Birisi twiterde yazmış:"BİST 100 den çıkarılıp C sınıfına alınmalı diyerek"

Yok artık o kadar da değil

Esas

Sayfa 615/665 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •