Sayfa 655/665 İlkİlk ... 155555605645653654655656657 ... SonSon
Arama sonucu : 5319 madde; 5,233 - 5,240 arası.

Konu: THYAO Türk Hava Yolları

Esas

5.82 - 5.58 aralığının fibo direnci 5.73 de ...dün de orası direnç olarak çalıştı...

5.73 ü aşarsa...5.78 ve 5.82 ye gidebilir...fakat 5.70 altında kaldığı sürece 5.67 ve 5.64 de desteklerini test edebilir diye görüyorum...

Teknik olarak günlük ve seanslıkları satta görünüyor. Haftalıkları ise AL da..

2. Esas

Alıntı Originally Posted by koykoy Yazıyı Oku
    Hisse sahipsiz, açıkçısı bol, zarar senaryoları ortada, meclise kadar soruşturma önergesi gitmiş. Şu ortamda benim bir beklentim yok açıkçası. Hareketleri de tekrar aşağı salacak gibi zaten. Kv ciler artısını eksisini iyi düşünsün bugün.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    O dediklerinin hepsi fiyatlandı. Özetle düşünen düşündü ve kağıtta kalan kaldı zaten...

Esas THYAO Türk Hava Yolları

Alıntı Originally Posted by Münzevi Yazıyı Oku
    O dediklerinin hepsi fiyatlandı. Özetle düşünen düşündü ve kağıtta kalan kaldı zaten...
    Kalan kaldı da alan yok ama işte. Bir süre sonra aşağı kırar bu hacimsizlik. Şu anki kademelere bak anlarsın ne demek istediğimi.

Son düzenleme : koykoy; 17-02-2017 saat: 12:08.

4. Esas

Hisseyi satan kosuyor buraya dusecek diyor alttan almak icin..alincada burdan yukari diycekler..gorelim bakalim ne olacak ogleden sonra. Bol kazanclar.

Sent from my ASUS_Z010D using Android mobile app

Esas

bahardan önce yaz gelmez

Esas

Alıntı Originally Posted by starliner Yazıyı Oku
    Hisseyi satan kosuyor buraya dusecek diyor alttan almak icin..alincada burdan yukari diycekler..gorelim bakalim ne olacak ogleden sonra. Bol kazanclar.

Ben bir şey satmadım. Bir hafta önce tavandan aldım hala elimde tutuyorum. Nikahlı karım mı thy başka kağıt mı yok alttan alacak. İpe sapa gelmez yorumlar yapıyorsun.

7. Esas

Yazmayin o zaman dusecek falan diye. Grafik yok birsey yok dusecekmis. Bizde yukardan aldik bekliyoruz ne zamandir. Sabrimiz tukeniyor birileri cikip soyle olacak boyle olacak diyor. Iyi niyetle yazmis olabilirsiniz ona sozum yok. Ama bizlerde artik kotu niyetli tiplerden yildik. 1 kurus alttan alacaklar diye neler yaziyorlar. Sessizlik en iyisi bu durumda bence diyor mevzuyu kapatiyorum.

Duhul
    Mar 2012
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    557

Esas

Alıntı Originally Posted by yeşu Yazıyı Oku
    bir tarafa kıracak az kaldı.. hayırlısı bakalım.. herkes tetikte.. yukarı ihtimal bir tık fazla ..ytd
    ALINTIDIR..

Teknik analize aşina olanlar, aşağıdaki grafiğe ilk bakışta ne anlatmak istediğimi anlayacaklardır.

Formasyonun adını yazmayacağım, bilenler bilmeyenlere öğretsin. Ancak formasyonun olası yaratacağı sonucu yazacağım:

Kırmızı okla işaretlediğim seviye şubat başından beri sürekli destek bulunan 107,500 seviyesi. Bu seviyenin altında kalınması aşağıda ilk etapta 105,000 seviyesine değin sert bir satış dalgası gelebilir.

Diğer taraftan 107,500 altında kalınmaz da içinde bulunduğu üçgen şeklindeki formasyonun üst bandının geçtiği seviyeyi geçebilirse (bugün için 19,300 civarı) yukarıda 115,000'e uzanabilecek bir harekete başlayabilir.

Zaten kısa yazdım ama yine de özetleyeyim; 107,500 altında sizin risk ölçeğinize göre bir seviyede zararı durdurmanız şartı ile yukarıda olası 115,000 seviyesi gözden kaçırılmamalıdır..!

33.png

Sayfa 655/665 İlkİlk ... 155555605645653654655656657 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •