Sayfa 3/27 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 210 madde; 17 - 24 arası.

Konu: TCELL - Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

1. Esas

Arkadaşlar son 1 haftalık takas lari atabilirmisiniz

Esas

TKC nin mevcut değeri TL olarak 9.40 ları gösteriyor. Çok ilginç. Makas iyice açıldı.

3. Esas

Turkcellde beklentisi olan var mı

Sent from my LG-D802 using Android mobile app

4. Esas

Arkadaslar ne zaman cozulecek bu tcellin isleri

Sent from my SM-J500F using Android mobile app

Esas

Alıntı Originally Posted by bozkurtcan Yazıyı Oku
    Turkcellde beklentisi olan var mı

Sent from my LG-D802 using Android mobile app
    Bu beklenti işi aklıma bir fıkra getirdi.
    beklentim var
    adamın biri iki eşeginede eziyet ediyormuş devamlı çalıştırır ekmek aş vermezmiş.eşeklerden birinin canına tak demiş diger eşege "gel kaçalım dayanamıyorum" demiş. diger eşşek, "sen kaç BENİM BEKLENTİM VAR" demiş.
    Aradan aylar geçmiş adam hala ezıyette. Eşek yine gel kaçalım demiş. diger eşek sen kaç benim beklentim var demiş ."daha ne beklentin var ölmek üzeriz açlıktan" "neyi bekliyorsun" demiş. bunun üzerine eşek sırrı verir "geçen ay adam karısını döverken senın a..... eşege ... dedi." "ben bunu bekliyorum". "sen kaç"

Esas

SPK ve BIST yönetimlerine işin ehli olan liyakat sahipleri geldiği zaman...

Alıntı Originally Posted by hotprocess Yazıyı Oku
    Arkadaslar ne zaman cozulecek bu tcellin isleri

Sent from my SM-J500F using Android mobile app

Esas

Darphane para basmaya devam ediyor...

14-12-2016 12:24 - TURKCELL GUCLU ALTYAPISIYLA TURKIYE`NIN DATASINI TURKIYE`DE SAKLIYOR - BASIN ACIKLAMASI

KURULUSTAN KONUYA ILISKIN YAPILAN BASIN ACIKLAMASI ASAGIDA BULUNUYOR:

TURKIYE`NIN EN BUYUK VERI MERKEZI ISLETMECISI TURKCELL, YENI MUSTERILERIYLE TURKIYE`YE DEGER KATMAYA VE HIZMET ETMEYE DEVAM EDIYOR. TURKCELL GEBZE VERI MERKEZI, 6 AY GIBI KISA BIR SUREDE TURKIYE`NIN ONDE GELEN 20 KURUM VE KURULUSU ILE ANLASIRKEN MUSTERILERINE BIR DE DUNYA TEKNOLOJI DEVI ORACLE`I DA EKLEDI.

TURKCELL, 2 HAZIRAN`DA `TURKIYE`NIN DATASI TURKIYE`DE KALACAK` SOYLEMIYLE ULKEMIZ SINIRLARINDAKI EN BUYUK VERI MERKEZINI HAYATA GECIRDI. TURKIYE`YI ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN OLARAK INSA EDILEN BIR VERI MERKEZINE KAVUSTURAN TURKCELL, SADECE 6 AY GIBI KISA BIR SUREDE HER BIRI KENDI ALANININ ONDE GELEN 20 SIRKETIYLE ANLASTI. EGITIM, MEDYA, E-TICARET, FINANS VE PERAKENDE GIBI SEKTORLERDE HIZMET VEREN KURUM VE KURULUSLAR BUNDAN BOYLE VERILERINI TURKCELL`IN GEBZE VERI MERKEZI`NDE SAKLAYACAK.

DUNYA DEVI ORACLE DA TURKCELL`DE
    TURKCELL TURKIYE`NIN ONDE GELEN SIRKETLERIYLE BIRLIKTE TURKIYE`NIN VERISININ TURKIYE`DE KALMASI ICIN BUYUK BIR ADIM ATARAK ULUSLARARASI TEKNOLOJI DEVI ORACLE ILE DE ANLASTI. TURKCELL VE ORACLE ARALARINDAKI STRATEJIK ISBIRLIGININ BIR PARCASI OLARAK ORACLE BULUT YAPISINI YENI TEKNOLOJI ILE DONATILMIS VERI MERKEZINDE ACMAYI PLANLIYORLAR. 2017 YILININ ORTALARINDA ACILMASI HEDEFLENEN BU YENI VERI MERKEZI, ORACLE`IN PAAS VE IAAS BULUT HIZMETLERININ KURULUMUNU DESTEKLEYECEK. TURKCELL`IN GEBZE VERI MERKEZI`NDEN SUNULACAK ORACLE BULUT YAPISI, VERININ NEREDE KONUSLANDIRILMASI ILE ILGILI YEREL DUZENLEMELERI DESTEKLERKEN, TURK SIRKETLERININ BULUT COZUMLERI ILE MALIYETLERININ AZALTILMASINA, ESNEKLIK VE CEVIKLIKLERININ ARTMASINA DA OLANAK SAGLAYACAK.

VERILER 7 GUN 24 SAAT KORUNUYOR
    33 BIN METREKARELIK ALANA SAHIP, TURKIYE`NIN EN BUYUK VERI MERKEZININ HIZMETE GIRMESIYLE TURKIYE`DEKI KURUM VE KURULUSLARIN VERISININ TURKIYE`DE TUTMASININ YOLU ACILDI. KAPILARIN VE DUVARLARIN YANGINA 120 DAKIKA BOYUNCA DAYANIKLI OLDUGU VERI MERKEZI AVRUPA VE UZAKDOGU ARASINDAKI VERI TRAFIGININ DE GECIS NOKTASI. VERI MERKEZI HAFTANIN 7 GUNU 24 SAAT TERMAL KAMERA ILE IZLEME, MEKANIK, ELEKTRIK VE NETWORK OPERASYONUYLA ASKERI STANDARTLARA GORE FIZIKI OLARAK KORUNUYOR.

VERI MERKEZINDE KESINTISIZ HIZMET DENEYIMI
    STRATEJIK BIR ALANDA KONUMLANAN VERI MERKEZI ISTANBUL SEHIR MERKEZINE 60 KM, SABIHA GOKCEN HAVAALANI`NA 20 KM UZAKLIKTA. 30MW ELEKTRIK KAPASITESI, 10 BIN METREKARE MODULER YAPIDA VERI MERKEZI ALANIYLA MUSTERILERIN TUM IHTIYACLARI ONGORULEREK TASARLANAN GEBZE VERI MERKEZI, SISMIK ZEMIN IZOLASYONU SISTEMI SAYESINDE 9 BUYUKLUGUNDEKI DEPREMDE BILE ARALIKSIZ CALISABILECEK. AYRICA SUPERONLINE`IN GUCLU FIBER ALTYAPISI SAYESINDE NETWORKE ERISIM, 3 AYRI KOLDAN YEDEKLI OLARAK SAGLANIYOR. TURKCELL, HER GECEN GUN BUYUYEN MUSTERI YELPAZESINDEKI TUM KURUMLARA KESINTISIZ HIZMET DENEYIMINI VE YENI NESIL VERI MERKEZI AVANTAJINI AYNI ANDA YASATMAYI HEDEFLIYOR.

Esas

Amerika'da TKC 6.45 e düştü. Türkiyedeki hisselere karşılığı 8.97 dir. Kapanışa doğru toparlamazsa yarin hisse fiyatına kötü yansır.

Sayfa 3/27 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •