Sayfa 227/277 İlkİlk ... 127177217225226227228229237 ... SonSon
Arama sonucu : 2213 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

Esas

temettü belli değil daha...

Esas

Alıntı Originally Posted by bozacı Yazıyı Oku
    Yatirimcisinin daha cok biktigi kagitlar var dostum
    hangisi? park madencilik mi?

bir hissenin graifigi sürünüyorsa bir sebebi vardir.yukseliyorsa da oyle.borsada butun hisseler ucuzlar ve pahalilanir suru seklinde.
    borsada nedense en cok para kaybedenler hep ayni yoldan gidiyor.son yazdiklarim bozaciya degil.diger arkadaslara.

y.t.d.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by krepi Yazıyı Oku
    hangisi? park madencilik mi?

bir hissenin graifigi sürünüyorsa bir sebebi vardir.yukseliyorsa da oyle.borsada butun hisseler ucuzlar ve pahalilanir suru seklinde.
    borsada nedense en cok para kaybedenler hep ayni yoldan gidiyor.son yazdiklarim bozaciya degil.diger arkadaslara.

y.t.d.
    Bir baktımda hakketten gelen oldumu maden bulmuş gibi eşelemek lazım burda.

İşten bizim borsamız bu. Bizde orana bak, diğerlerindeki orana bak ve hareketlere bak. Sonra millet niye borsaya gelmiyormuş, niye hep aynı şirketlere gidiyormuş. Onun cevabınıda siz verin artık... Neden bütün herkes enayi gibi pahalı olsada Koç, Oyak, İş grubunu alıyor. Enayi oldukları için mi yoksa çok akıllı oldukları için mi

y.t.d.

Esas

şu piyasada bile 4,18 e verdin ya,ne diyeyim

hayırlı evlatsın vesselam

Esas

Alıntı Originally Posted by denizebakan Yazıyı Oku
    Bir baktımda hakketten gelen oldumu maden bulmuş gibi eşelemek lazım burda.

İşten bizim borsamız bu. Bizde orana bak, diğerlerindeki orana bak ve hareketlere bak. Sonra millet niye borsaya gelmiyormuş, niye hep aynı şirketlere gidiyormuş. Onun cevabınıda siz verin artık... Neden bütün herkes enayi gibi pahalı olsada Koç, Oyak, İş grubunu alıyor. Enayimi bunlar

y.t.d.
    aynen.bir de bazi sirketler "fislenmis"? durumda fetö sebebiyle.graifgi oyle guzel hazirlarlar ordan bir satis gelir ne oluyor demeden.....

Esas

4.15 in altinda yine eski gunleri yad ederiz (09-10) orasi.asagi kirarsa 03 e goldmann sachs i koysan dayanamaz.

7. Esas

Alıntı Originally Posted by krepi Yazıyı Oku
    aynen.bir de bazi sirketler "fislenmis"? durumda fetö sebebiyle.graifgi oyle guzel hazirlarlar ordan bir satis gelir ne oluyor demeden.....
    İşte öyle bir durum varsa sonucunu düşünmek bile istemiyorum. Sen bana öyle şeyler deme...

y.t.d.

Esas

Alıntı Originally Posted by denizebakan Yazıyı Oku
    İşte öyle bir durum varsa sonucunu düşünmek bile istemiyorum. Sen bana öyle şeyler deme sakın...

y.t.d.
    vardi duymadin mi.hisse zaten kozalar la bilrikte dustu.pegasus ta dahil.hatta ben ali sabanciya twitter uzerinden baska bir tanidigimin vasitasiyla sormustum ne olacak bu pegasusun hali.ne olmus ki dedi pegasusa.yabanci nerdeyse sifirlandi orda.

bunlar belki biraz geride kalmis olabilir ama halen alevlenmeyi bekleyen kor gibidir.
    neyse bu kadar kafi zannedersem anlayan anladi.

Sayfa 227/277 İlkİlk ... 127177217225226227228229237 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •