Sayfa 1/229 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1829 madde; 1 - 8 arası.

Konu: KOZAA Koza Anadolu Metal A.Ş.

Esas KOZAA Koza Anadolu Metal A.Ş.

Yeni başlık hayırlı olsun

Eski başlık arşive kaldırılmıştır.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
    Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı :
    Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Jan 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,620
    Blog Yazıları
    1

Esas

kozaa

ipeke

kozal

3. Esas

herkeze selamlar.aranıza yeni katıldım.iyi mi kötü mü yaptım zaman gösterecek artık

Esas

garanti uzun zamandır alım yönünde hisseleri dengeleyici konumundaydı bugün satışa geçmişler ariston hocam bakalım devamı gelecek mi şu an için iyi gibi görünen yabancı da alıma geçmiş bakalım neler getirecek bu sistem, uzun soluklu mu olacak

5. Esas

Mantıklı Öngörüsü olanlar yazarsa seviniriz, Himmetdede açılacak deniyor başka sitelerde vali açıklama yapmış diyorlar ama şirketten bir açıklama Yok . Onlar resmî yazıyı mi bekliyor acaba?

Esas

Garanti yatırım bu hisseyi yukardan satmadı da şimdi mi satıyor hiç inandırıcı değil. Virman olabilir. Kozada da Yatırım finans var tam hissesine girmiş. Kalan arkadaşlara bol kazançlar.

Duhul
    Jan 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,620
    Blog Yazıları
    1

Esas

Bence bir süre buralarda oyalanır.

Büyük portföy sahiplerinin satım yönünde olması normal.

Uzun soluklu yükseliş için ciddi ve paralı adamların gelmesi lazım.

Geçen söylediğim gibi iddialaşma veya somut gelişme olmayınca borsalarda büyük hareket olmuyor.

Dün BANVT net bir açıklama yaptı bugün %20 arttı, önceden spekulasyon yapanlar da karlarını cebine koydu.

Mesnetsiz yükselişler uzun soluklu olmuyor.

KOZAL'ı izlemek lazım orada Van Eck sattı, alanların sindirme süreci bitince orada hareket gerekir.

8. Esas

Erken temizlik evet . Ama önemli değil ben hatalı olayım.

Ariston davalara baktım . Bu davalar baya yüklü davalar 180 milyon, 70 milyon, 170 milyon gibi. Ayrıca daha önce iptal edilmiş olan maden ruhsatları için de dava açmış şimdiki yönetim. Himmetdede içinde dava varmış devam eden un fabrikası dava etmiş ordan da inşaallah olumlu sonuç çıkar.

Bu konularda olumlu gelişmeler olsa kısa zamanda belki hisseye ve yatımrımcısına heyecan gelebilir ? Haber gelmesi gerek yoksa ölü moduna girecek hisse.

Olumsuzluk yayan kişi sayısı çok fazla. Ben olumlu yanları daha çok gördüğüm için yatırım yaptım . Ama olumsuz yazanlar beni de etkilemeye başladı .

Yatırım tavsiyesi değil

Sayfa 1/229 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •