Sayfa 13/277 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 2212 madde; 97 - 104 arası.

Konu: IHGZT - İhlas Gazetecilik A.Ş.

Esas

İhyay a yine tavan gösterecekler gibi, bakalım bizim reaksiyon nasıl olacak?

Esas

Alıntı Originally Posted by alacar Yazıyı Oku
    İhyay a yine tavan gösterecekler gibi, bakalım bizim reaksiyon nasıl olacak?
    Sn alacar bunların sevdiği bir sayı var tavana kadar oraya gelsek yeter bugün.(Sn Osmanlı bilir bunların sayısını)

3. Esas

Piyasada az sayıda hisse olacak. Bunların da çoğu sende.

Şirketin bilançosu iyi. Gayet ucuz.

Eeee ... Peki sen ne yapıyorsun? Elindeki hissenin kıymetini bileceksin. Kaptırdın mı artık geçmiş olsun...

Sana anlatırız kıymetini. Vaktimiz çok inşallah.

Sabah dedim ya Citi geldi. Olmadı Deutsche de gelir.

Esas

Hocam biz ky lar biz salak mıyız sabah 62 gömülmüşüz ,onlar geldiğinde zaten mal kalmayacak ki malı şimdi alacaksın kimse elini uzatmadığı zaman,sen sn Cankurta gel al dediğinde kağıt 51-52 idi almadı.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by turkfun Yazıyı Oku
    Hocam biz ky lar biz salak mıyız sabah 62 gömülmüşüz ,onlar geldiğinde zaten mal kalmayacak ki malı şimdi alacaksın kimse elini uzatmadığı zaman,sen sn Cankurta gel al dediğinde kağıt 51-52 idi almadı.
    Bunlara bel bağlayanın vay haline.

Buraya kadar bizlerin gayreti ile geldi. Onun için altını doldurarak yükseldi.

Açıkça görüldüki bunlar TAKOZ. Sürekli düşürmeyi hedefledikleri yetmemiş gibi şimdi yükselişi engellemeye çalışıyorlar.

Dua etsinler İHEVA ve İHYAY'da KY var. Ordan da çakacaktım onlara. Umalım ki kıymetini bilsinler.

NOT: İHYAY ve İHEVA daki tarzda yükselişler tehlikelidir.

6. Esas

Forumdan alıntı yapmak lazım.

Mal transferi yapıyoruz dediğim de kaç kuruştu acaba?

Transfer az daha sürer. Farketmez. Sabah gelir dükkanı açarız. Hergün yaptığımız gibi. Sonra da geceyarısına kadar.
    Hatta daha sonra bile takasları inceliyorum. Herkes sağlam dursun.

Esas

Hocam biraz gözüm ağrıdı tek gözle bakınca ben biraz şekerleme yapacağım tahta size emanet akşam görüşürüz.

8. Esas

Alıntı Originally Posted by turkfun Yazıyı Oku
    Hocam biraz gözüm ağrıdı tek gözle bakınca ben biraz şekerleme yapacağım tahta size emanet akşam görüşürüz.
    Sen dinlen kardeşim. Biz burdayız.

Bir ara SAT sinyali geldiğinde yazarım diyordum. Ama tahtadaki bu TAKOZu görünce hedefin baya yüksek olabileceğini düşünmeye başladım. İşin ucunda vebal almak var.

Bir ara bana özelden hiç tanımadığım birisi Albayraklara satış duyumu aldığını yazmıştı. Herhalde beni manipüle etmeyi hedefliyordu. Bunların mesajlarını silmem. Orda duruyor. Acaba ipin ucundan yakalatsak mı diyorum.

Öte yandan insan düşünüyor demek ki bunlar maldaydı. Yoksa ne diye ortalığa haber geçip dursunlar.
    Sattı ama giden gitti.

Sayfa 13/277 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •