Sayfa 195/197 İlkİlk ... 95145185193194195196197 SonSon
Arama sonucu : 1570 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: METRO Metro Ticari ve Mali Yatırımlar Holding A. Ş.

1. Esas

1.23 kapanış haftaya umarım yükselişini devam eder.iyi haftasonları

Sent from my SM-N920C using Android mobile app

2. Esas

Arkadaşlar bu haftayı iyi kapattık.
    0.88 den beridir çok iyi bir şekilde yükseliyor.
    Bir tren dahilinde düzeltmeye gidiyor
    Kimse görmeyene cesaret edemiyordur.
    Haftaya da hareketine devam ederse çok rahatlarız.
    Bence metro hissesi adamın ana hissesi olduğu için mutlaka ve mutlaka daha temkinli olacak.
    Kötü niyetli davranmadı son 2 haftadir.
    İnşallah herkes hedefine varır

Benim hedefim 3 tl ağızdan çıkana bakarım.
    Beklentileri var maden ocakları mutlaka açılacaktır.
    Kozayi talip olması diğer yatırımları
    Özellikle kaza gibi bir yapıdan bir parçayı da kapacaktir

Duhul
    Nov 2013
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    1,442

Esas

Alıntı Originally Posted by atshr Yazıyı Oku
    1.17-1.18 a konan 1 milyon alış mı satış mı ?
    Abooo!... Satış olsa ağrısından duramazdın.
    Son düzenleme : kmldyg; 17-02-2017 saat: 19:39.

4. Esas

Şimdiii gelelim 1 hafta önceki konuyaa.

Ben bazen teknik nadiren de olsa zevkine hisse senedi alırım satarım. Para benim mal benim bu konuda hesap vermem tavsiye de vermem ama işin içinde bi ...nelik görürsem eleştirmekten de kaçınmam.

Geçen hafta bir hisseye zevkine girdim %10 vurdum kaçtım. Mynette panda bilmem kimin yorumu vardı buraya yazmıştım ilginç olaylarla karşılaşıyorum diye. Neyse bunu uzatmiyim elemanın biri gelmiş sanki ben millete al sat tut diyorum da aklınca beni burada itibarsızlaştırmak istiyor olacak ki sen hisseyi böyle mi alırsın diyor? Yani başka açıdan söyliyim güzel bir sonucu olan bir konu için örneğin bir yemek türü denedim çok da güzel oldu afiyetle yendi. Eleman gelmiş sen böyle mi yemek yapıyorsun diye soruyor. Evet anan nasıl yapıyorsa öyle yapıyorum dedim konu yemek yani. Ben güzel yaptım annen de güzel yapıyor demeye getiriyorum. Vay efendim cennet anneler ayakları altında. Yok burada karı kız girip yorum okuyor da. Böyle mi cevap verilir de abuk subuk ne varsa ağız birliği yapıp şikayet edilip buradan bir hafta engellendim.
    Buraya karı kız giriyorsa anne de vardır elbet hisse senedi alıp satan. O cevaba bu da verilir.

Şimdi kardeşş dur biraz bakalım? Yukarıda yemek örneğini iyi oku, 5 kere oku.
    Küfür var mı? Yok
    Hakaret var mı? Yok
    Bulamazsın da. Ee kimin zoruna gidiyor örnek verişim?
    Eğer cevabım olumsuzluk oluşturuyorsa bilmukabele karşılığım da olumsuz anlaşılır. Bana göre olumlu bir olaya verilen bilmukabele cevap da olumludur.
    Madem kötü bir şeyler çıkardınız yorumumda ve kötü anlaşılır ise eğer o halde neden ilk kötü amaçla yazana sesiniz çıkmıyor ha? Yoksa siz o elemanın ek açtığı hesaplar mısınız? Aynı kafadan mısınız? İleri zekalılardan mısınız? Nesiniz beni ilgilendirmiyor. Bol kitap okuyan bir millet olduğumuz için bu tipler simit yer aman günah olacak yere düşmesin diye poşeti sıkı sıkı bağlar çöpe atar susamları ziyan eder. Halbuki kör herif kenarda susam bekleyen kuşu görmez. Adam kitaba saygılıdır başının üstünde tutar. Götürür süs olarak koyar bi yere akşam kafayı çeker. Saygı anlayışı sadece taşımaktır.

5. Esas

velhasıl kelam harika bir alan adı satın aldım. 400 dolar da çaktım mı vBulletin formunu 24 saatte çalışır hale getiririm. Hem forum ağası olarak yorum yapar hisse alır satarım hem de reklam alırım. Ama bu hakkımı saklı tutarak alan adını kenarda kafama göre tutuyorum.... şimdilik yoğun işlerimden vaktim yok ve vaktim olsa da kafama göre yani. Öyle ben bir iki yandaş şikayetle koştura koştura milleti engellemeyi adil bulmuyorum. İncelerim hangisi ileri zekalıysa depiği basmasını da bilirim.
    Kötü komşu mal sahibi yaparmış
    Son düzenleme : regulator; 17-02-2017 saat: 22:08.

Esas

METRO günlük takas
    http://i.hizliresim.com/W0AYGL.png

Esas

Alıntı Originally Posted by regulator Yazıyı Oku
    Şimdiii gelelim 1 hafta önceki konuyaa.

Ben bazen teknik nadiren de olsa zevkine hisse senedi alırım satarım. Para benim mal benim bu konuda hesap vermem tavsiye de vermem ama işin içinde bi ...nelik görürsem eleştirmekten de kaçınmam.

Geçen hafta bir hisseye zevkine girdim %10 vurdum kaçtım. Mynette panda bilmem kimin yorumu vardı buraya yazmıştım ilginç olaylarla karşılaşıyorum diye. Neyse bunu uzatmiyim elemanın biri gelmiş sanki ben millete al sat tut diyorum da aklınca beni burada itibarsızlaştırmak istiyor olacak ki sen hisseyi böyle mi alırsın diyor? Yani başka açıdan söyliyim güzel bir sonucu olan bir konu için örneğin bir yemek türü denedim çok da güzel oldu afiyetle yendi. Eleman gelmiş sen böyle mi yemek yapıyorsun diye soruyor. Evet anan nasıl yapıyorsa öyle yapıyorum dedim konu yemek yani. Ben güzel yaptım annen de güzel yapıyor demeye getiriyorum. Vay efendim cennet anneler ayakları altında. Yok burada karı kız girip yorum okuyor da. Böyle mi cevap verilir de abuk subuk ne varsa ağız birliği yapıp şikayet edilip buradan bir hafta engellendim.
    Buraya karı kız giriyorsa anne de vardır elbet hisse senedi alıp satan. O cevaba bu da verilir.

Şimdi kardeşş dur biraz bakalım? Yukarıda yemek örneğini iyi oku, 5 kere oku.
    Küfür var mı? Yok
    Hakaret var mı? Yok
    Bulamazsın da. Ee kimin zoruna gidiyor örnek verişim?
    Eğer cevabım olumsuzluk oluşturuyorsa bilmukabele karşılığım da olumsuz anlaşılır. Bana göre olumlu bir olaya verilen bilmukabele cevap da olumludur.
    Madem kötü bir şeyler çıkardınız yorumumda ve kötü anlaşılır ise eğer o halde neden ilk kötü amaçla yazana sesiniz çıkmıyor ha? Yoksa siz o elemanın ek açtığı hesaplar mısınız? Aynı kafadan mısınız? İleri zekalılardan mısınız? Nesiniz beni ilgilendirmiyor. Bol kitap okuyan bir millet olduğumuz için bu tipler simit yer aman günah olacak yere düşmesin diye poşeti sıkı sıkı bağlar çöpe atar susamları ziyan eder. Halbuki kör herif kenarda susam bekleyen kuşu görmez. Adam kitaba saygılıdır başının üstünde tutar. Götürür süs olarak koyar bi yere akşam kafayı çeker. Saygı anlayışı sadece taşımaktır.
    1 hafta yetmemiş belli

8. Esas

Alıntı Originally Posted by 6.HİSse Yazıyı Oku
    1 hafta yetmemiş belli
    Napacan ek hesaplarla mı şikayet edeceksin Kafadar arkadaşlarını mı toplayacaksın. Kahkah

Sayfa 195/197 İlkİlk ... 95145185193194195196197 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •