Sayfa 2/55 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 440 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    Bir garip alemdeyim
    Gönderi
    2,261
    Blog Yazıları
    14

Esas

xxtraderın dediğinden ...

Ben vergi vermeyede razıyım.
    Nasıl hayatımızı devam ettireceğiz bilmiyorum. (((((((
    Benide bilgilendirirseniz memnun oluruz.

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    Bir garip alemdeyim
    Gönderi
    2,261
    Blog Yazıları
    14

Esas

Spekulatıf atakları 5000 tl si 5000 $ ı olan mı yapıyormuş ?
    Peki bunu diyende ..... varmıymış ?

Esas

Alıntı Originally Posted by yeşilsıpa Yazıyı Oku
    Spekulatıf atakları 5000 tl si 5000 $ ı olan mı yapıyormuş ?
    Peki bunu diyende ..... varmıymış ?
    adamlar o kadar çaresiz ki yurt içi yatırımcıyı engelleyelim gerisi allah kerim hesabı var.....büyük yatırımcı enayimi forexe gelsin eskiye oranla 10 kat fazla para yatırması gerekecek hükümet yiyorsa yatır 10 kat parayı doları oynat diyor.....akıllı olan yurt dışına gider ama yolunu bilmiyoruz....doların çıkması bu yasakla engellenemez mümkün değil....

Esas

baskıyla ekonomi zaptedilemez...ekonomi bir canlıdır canlı olan şey baskı sonu patlar...

Esas

Akıllarınca kapanan foreks hesaplarından gelecek birkaç 10/100 milyon dolara da mi göz dittiler.

Şimdi buraya yurtdisinda islem gecen arkadaslarin;
    Yurtdısında hesap açma/padra çekme konusundaki dusuncelerin yazmalaırnı bekleyacağiz.

İlginçtir bir suredir kazanan grubun arasina girmistim ki yine bir aksilik çikti karsima.

Esas

Alıntı Originally Posted by Kurt73 Yazıyı Oku
    Akıllarınca kapanan foreks hesaplarından gelecek birkaç 10/100 milyon dolara da mi göz dittiler.

Şimdi buraya yurtdisinda islem gecen arkadaslarin;
    Yurtdısında hesap açma/padra çekme konusundaki dusuncelerin yazmalaırnı bekleyacağiz.

İlginçtir bir suredir kazanan grubun arasina girmistim ki yine bir aksilik çikti karsima.
    adam çıkmış kurun artış sebebini yerli fx yatırımcısı diyor ne diyeceksin bu adama....akıl parayla değil ki ne diyeceksin...yurt dışından gelecek darbe nasıl engellenecek.....ekonomi iyi değil ana sebep bu bu kurun artışını incelemenin anlamı yok ...faiz düşükse karşılığı dolar almaktır....

Esas

yatırımcının % 80 kaybediyor diyor....sanane kardeşim ben batacağım parayı yatırıyorum keyfimin amirimisin.....ben para kaybettiğimde devletten para mı istiyorum salakça bir açıklama.....ben kazanmışım ister çöpe atarım ister yerim ister hayra veririm bu benim bileceğim birşey....adamlar işi abarttı cüzdanımızın içine karışmaya çalışıyor.....nereye yatırım yapacağımı sana mı soracaktım....bu ekonomi yönetimi zayıfında zayıfı ne yapacağını hiç bilmiyor....

Esas

yurt dışı ile ilgili işlem yapma hakkında bilgi paylaşalım arkadaşlar....sağlam şirket varsa isim yazalım kaldıraç oranlarını paylaşalım..yurt dışında başkasının adına hesap açıp oynamanın sakıncası ne olabilir ...yurt içinden yurt dışında bir kurumla işlem yapmanın para transferinde sıkıntı olduğu söyleniyor vs........

Sayfa 2/55 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •