Sayfa 37/37 İlkİlk ... 27353637
Arama sonucu : 291 madde; 289 - 291 arası.

Konu: İndikatörlerle Forex

1. Esas

Alıntı Originally Posted by Zaur Yazıyı Oku
    Selam, arkadaşlar ben hem forumda hem de forexde yeniyim ve inanıyorum ki eski traderlerin yardımları ile bende forex dünyasında başarılı bir trader ola bilirim ve bunun üçünde sizlere birkaç soru sonracam, inşAllah yanlışlarımı maruz görerek bana faydalı cevaplar verirsiniz.

1. Forexde hangi İndikatörlerler hangi paritide daha başarılıdır?
    2. Forexde hangi paritiler daha güvenilirdir?
    3. Forexde paritiler üçün zaman ve saatın etkisi ne kadardır?
    ilk önce pariteleri etkileyen ana unsurlara hakim olun sonra teknik analize bakarsınız. 3 sorunuzun da kalıp gibi tek bir doğru yanıtı da yok.

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    ISTANBUL
    Gönderi
    703

Esas

Sayin zaur mesaj kutunuz dolu bende profil duvariniza ozelden yazdim.yukarida sormus oldugunuz konularin tamami icin size ucretsiz egitim veriliyor.mesajdaki kurumda... adi gecen yatirim uzmani arkadastan turkce olarak alacaginiz detayli egitim ve al sat stratejisi ile sistemli yatirim yaparak kazanc saglama imkanina kavusabilirsiniz.
    Saygilar

Esas

Arkadaşlar, bu price action candlesticksı bulamıyorum, arattırdıkda price action ve price action easy adlı olanların buluyorum.

Şimdi ben price action candlesticks indIkatorun nereden indire bilirim ve birde bilenlerden rica ediyorum bu price actionın Türkce anlatsın bende bunu çöze bileyim çalışma şeklin.

Sayfa 37/37 İlkİlk ... 27353637

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •