Arama sonucu : 7 madde; 1 - 7 arası.

Konu: Anadolubank'i Malİ Polİs Basti

Esas Anadolubank'i Malİ Polİs Basti

Anadolu Bank'a mali polisten inceleme
    İSTANBUL (İHA) - Denizli Mali Polisi, faaliyet gösteren bazı firmaların paravan şirketler aracılığı ile Anadolu Bank üzerinden usulsüzlük ve vergi kaçakçılığı yaptığı ihbarı üzerine soruşturma başlattı. Bankanın İstanbul'daki genel merkezini basan mali polis, bazı evraklara el koydu.

Alınan bilgiye göre, Denizli'de bazı küçük ve orta ölçekli işletmelerin paravan şirketler aracılığı ile usulsüzlük ve vergi kaçakçılığı yaptığı iddiaları, mali polisi harekete geçirdi. Usulsüzlük yaptıkları iddia edilen firmaların isimlerinin Denizli Valiliği'ne gönderilen bir ihbar mektupla ortaya çıktığı öne sürüldü. Denizli Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatı üzerine harekete geçen mali polis, yaptığı araştırmalarda usulsüzlük ve vergi kaçakçılığı yapan firmaların para trafiğinin Anadolu Bank Denizli
    Şubesi üzerinden gerçekleştiğini belirledi. Bunun üzerine İstanbul Mali Şube ekipleri de Anadolu Bank'ın genel merkezine baskın düzenledi. Bazı evraklara el koyan polis, usulsüzlük yapan firmaların bulunması için maliye müfettişleri ve vergi denetmenleri ile birlikte evrakları incelemeye aldı.

Soruşturmanın Anadolu Bank ile ilgili olmadığı, banka ile iş yapan firmaların bulunması için evrakların maliye müfettişleri ve vergi denetmenleri tarafından incelendiği belirtildi. Soruşturma çok yönlü olarak sürdürülürken, her hangi bir gözaltı olayının olmadığı öğrenildi. Yapılacak olan inceleme sonucunda vergi denetmenleri ve müfettişlerce hazırlanacak olan rapora göre işlem yapılacağı kaydedildi.

Esas

Bir söz vardır ALMA MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE AHESTE.ateş olmayan yerden duman çıkmazmış.Gerçek bir araştırma yapsınlar bakın neler neler çıkacak.Ama burası Türkiye,kurumlar çalışmıyor.BDDK uyuyormu?ne işe yarıyor bu BDDK bilen varmı?3 ayrı şikayette bulundum,elimde kapı gibi kanıt var(banka cüzdanı) bana dediler ki yargıya başvurun hakkınızı orada arayın.

3. Esas

önemli bir haber, çünkü bu adamlar forex işlemleri de yaptırıyorlar. hatta bildiğim kadarıyla kendi platformunda yapan tek Türk şirketi.
    haberi paylaştığınız için teşekkür ederim.

Esas

kendi platformu değil, ACM'ninkini kullanıyor. Hedef'ten herhangi bir farkı yok yani...

5. Esas

Alıntı Originally Posted by exxx Yazıyı Oku
    kendi platformu değil, ACM'ninkini kullanıyor. Hedef'ten herhangi bir farkı yok yani...
    ben de öyle biliyordum, ACM nin platformu diye,
    ama Anadolubank ile ilgili diğer konuları da okudum. ACM nin platformunu kullanıyorsa nasıl teknik hata iddiasında bulunabiliyorlar?

o zaman mağdur arkadaşların ACM ye şikayette bulunması BDDK dan medet ummaktan daha mantıklı...

Esas

Arkadaşlar
    isim belirtmekten kaçınmayacağım iforex firması hakkında aylardır süren çalışmalarımızın tüm kamuoyuna açıklanması adına sizleri incelemeye davet ediyorum.
    www.iforexgercekleri.com

Hemen hemen tüm internet sitelerinde karşımıza çıkan reklamlarıyla daha fazla insanı kandırmamaları amacıyla bu siteyi kurdum ve yayına verdim. Dolandırıcılık masasının konu ile ilgili tüm mağdurları toplamam yönündeki uyarıları karşısında örgütlenip hep beraber hakkımızı aramak maksatıyla kurduğum siteme her türlü delil, belge ve yorumlarınızla destek olacağınızı umar, bizleri keriz yerine koyarak ve nasılsa denetlenmiyoruz yaklaşımıyla bizleri soyan bu karmaşık yapının sonlandırılması için desteklerinizi bekliyoruz.

Sitedeki delillerin tamamı spk ya verilmiş olup başta Cumhuriyet Savcılığı olmak üzere Asayiş Şube Dolandırıcılık masası da bilgilendirilmiştir.

Tüm mağdurların temasa geçerek ferdi olarak başlattığımız girişimlerimizi (güçlerimizi) birleştirerek bu dosyanın gündeme taşınması için yardımlarınızı bekliyoruz.

Paramıza sahip çıkalım.

www.iforexgercekleri.com
    [email protected]

Esas

2007 de mali polis basmış.Sonra ne olmuş.Mali polis sormuşmu onlara Türkiyede hangi kanuna uygun olarak işlem yaptırıyorsunuz diye.Onu bilmem ama hala kanunsuz olarak işlem yaptırıyorlar hatta ülke çapında yarışma düzenliyorlar.Hadi siz tombala oynatın da göreyim sizi.Canım memleketim.

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •