Sayfa 1/23 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 183 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Erkek için parfüm tavsiyesi

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Esas Erkek için parfüm tavsiyesi

Arkadaslar malum yaz gecti kışa geliyoruz ama bazılarımız kış da gelse koku oluyor maalesef...Benim istegim piyasadaki ucuz parfumlerden olmayan fiyat onemli degil cok agır olmayan ama hemen de ucup gitmeyen super bir parfum tavsiye etmeniz....

Esas

http://www.kozmekolik.com/images/products/201_buyuk.jpg

bunu tavsiye derim...gayet güzel...tabii bence...

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    İsRANTbul / 34,5
    Gönderi
    16,810

Esas

Size benim kullandığım ISSEY MİYAKE yi tavsiye edebilirim hem hafif hem kalıcı...

Sevgiler...

Esas

Alıntı Originally Posted by PARK Yazıyı Oku
    Size benim kullandığım ISSEY MİYAKE yi tavsiye edebilirim hem hafif hem kalıcı...

Sevgiler...
    ISSEY MIYAKE i biliyorum.. stick i var bende..baya kaliteli özellikle stickte kalite çok önemli..diğerleri gibi değil. ama parfümler ve yan ürünleri çok pahalı.. bir çözüm bulmak lazım buna.. çok sık almamaya çalışıyorum... ama işin gerçeği parfümsüzde olmuyor. içim acıyor bazen o parayı verirken.. azönce yukarıda bahsettiğim 212 nin fiyatı en son 180 ytlydi.. bu stickin fiyatı 50 ytl..

gidip 100 lot vestel alırsın bunları alana kadar

borsacı kafası işte..

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    27 E 09 38 N 25
    Gönderi
    1,780
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by PARK Yazıyı Oku

Sevgiler...
    kesinlikle tavsiyemdir , 10 yıldır net kullanırım , bayanlar tarafından da hep hoş karşılanmıştır

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    İsRANTbul / 34,5
    Gönderi
    16,810

Esas

Hayret bu kadar tesadüfff Sevgili Makinist'in verdiği link te de benim parfüm varmış...

7. Esas

Bunu kullandım ben herkes bunu kullanıyor baska neler var acaba armani deniliyor o da herkes de var nedeyse hugo boss o da oyle..

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    İsRANTbul / 34,5
    Gönderi
    16,810

Esas

Alıntı Originally Posted by 0pennacle0 Yazıyı Oku
    Bunu kullandım ben herkes bunu kullanıyor baska neler var acaba armani deniliyor o da herkes de var nedeyse hugo boss o da oyle..
    O zaman size sıradışı bir parfüm paco rabanne çok hafif bir çiçek kokusu...

Sayfa 1/23 12311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •