Sayfa 13/22 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
Arama sonucu : 174 madde; 97 - 104 arası.

Konu: GerÇek Efsane Fatİh Terİm

Duhul
    Dec 2004
    Gönderi
    4,192
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by latino1122 Yazıyı Oku
    Sn mme,

....2000 Yılında Danimarka/Kopenhagen'de Avrupa şampiyonu olduğunuda AVrupa'yı göbeğinden fethettiğinden İMPARATOR unvanını almaya hak kazandı tum kamoyu onunde.
    Sadece kendisi oldu değil mi şampiyon veya sadece kendisi şampiyon yaptı öyle mi? İşte benim de anlatmaya çalıştığım bu. Daha önce de belirttim, UEFA kupasını herkesten fazla ve iyi Fatih terim kullandı ve nakde tahvil etti. UEFA kupasını kazanan futbolcuların payı yok mu? En fazla onların var. Başkan ve yönetimin yok mu? Olmaz mı, hem de çok fazla. Başkan belki de, hala o yılların borçlarını ödüyor. Kulüp de aynı şekilde. Ama futbolcu ve başkana, yöneticilere imparator, sultan, padişah gibi payeler verilmedi. Neden diye sordunuz mu kendinize. Bence sorun, cevabını bulursanız, belki de ortada bir yerde anlaşmış oluruz.

Esas Maksat Obcektif Olmaksa....

Alıntı Originally Posted by PARK Yazıyı Oku
    Yahu arkadaşlar bu adamın hiç mi artıları (+) yok yahu

Biraz insaf lütfen...

Ben de Fatih hoca'nın kişiliğini sevmem ama yaptığı işi iyi hatta çok iyi yaptığına inanıyorum ve ona bu yüzden saygı duyuyorum...

Hic artilari yok demedi kimse sanirim. Ayip olur oyle denirse. Hani FB'li de olsa Gs'li de olsa, bunu kabul etmek lazim. Ozellikle de 50 sene once bilmem nerde 2gol kurtardi diye, hala basinda itibar goren bilmem nere'nin panterlerine gore, terim 3-5 gomlek daha fazla katkida bulunmustur ulke futboluna. benim itirazim cifte standart uygulanmasina idi daha cok.

sanirim bu kadar yeter bu konu icin.

slmlr..

freesky

pride Guest

Esas

ımparator terımın egosunu ve herseyı ben bıılrım edasını tartısabılırz

ama basarılarını ve para konusunu asla tartısamazsınız carpılırsınız

burda F TERIM İ elelsıtrenler mılı takım kısvesı altında yıllarca EZILDIKLERI ıcın kınlerını kusmaktadırlar

senol gunes ınsan olarak cok degerlı bır ısımdır ama aynı seyı teknık anlamda soylemek ııcn yeterlı doneneler var elımızde tek yaptıgı sımdıye kadar dunya 3, lugu ama nasıl fatıhın yarattıgı aslanların sayesınde dunya kupasında oynayan takım 11 ının 8 banko zaman zaman 10 taneye cıktıgı gorulmustur kaldıkı dıger yedek ısmlerınde bırcogu farklı takımlarda olsada mılı takım sayesınde vıtrıne cıkarmıstır kendı takımlarından cok emegı vardır yanı anlıcagınız senol gunes hazır takımı devır almıstır

para konusunda ıse sadan kalkavan selım soydan bavul ıcınde tam 5 mılyon dolar teklıf etmıslerdır teklıflerınıde kendı agızlarıyla kamuoyu ıle paylasmıslardır asla paragoz dıyemezsınız kaldıkı su anda herhangı bır klup yada mılı takımı calıstırsa kat kat falasına sozlesme atar

asgarı ucret memur maası vs vs seylerle durumu ajıte yapmayada gerek yoktur nıtelıksız elemanı her zman bulabılırsınız onemlı olan nıtelıklıyı bulmaktır pıyasada az ve talep olan herseyın degerı fazladır bole bealtı vuruslarıyla elestrı kısvesı yapanlara sunu sormak lazım

neden nıye nıcın sızde teknık adam olmadınız ??

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    7,903

Esas

Bosna maçını batıracaksınız.
    Okuyorsa buraları Kazım Kanat (DOĞRU YOLU BEN GÖSTERDİM) ile size kızıp Bosna maçına solbekte Sabri ile başlar.
    http://www.sabah.com.tr/kanat.html

Hep destek tam destek.
    Hele bi şampiyonaya katılma hakkını elde edelim,gerisi Allah Kerim.

Duhul
    May 2007
    İkamet
    avustralya
    Gönderi
    8,752

Esas

Alıntı Originally Posted by pride Yazıyı Oku
    ımparator terımın egosunu ve herseyı ben bıılrım edasını tartısabılırz

ama basarılarını ve para konusunu asla tartısamazsınız carpılırsınız

burda F TERIM İ elelsıtrenler mılı takım kısvesı altında yıllarca EZILDIKLERI ıcın kınlerını kusmaktadırlar

senol gunes ınsan olarak cok degerlı bır ısımdır ama aynı seyı teknık anlamda soylemek ııcn yeterlı doneneler var elımızde tek yaptıgı sımdıye kadar dunya 3, lugu ama nasıl fatıhın yarattıgı aslanların sayesınde dunya kupasında oynayan takım 11 ının 8 banko zaman zaman 10 taneye cıktıgı gorulmustur kaldıkı dıger yedek ısmlerınde bırcogu farklı takımlarda olsada mılı takım sayesınde vıtrıne cıkarmıstır kendı takımlarından cok emegı vardır yanı anlıcagınız senol gunes hazır takımı devır almıstır

para konusunda ıse sadan kalkavan selım soydan bavul ıcınde tam 5 mılyon dolar teklıf etmıslerdır teklıflerınıde kendı agızlarıyla kamuoyu ıle paylasmıslardır asla paragoz dıyemezsınız kaldıkı su anda herhangı bır klup yada mılı takımı calıstırsa kat kat falasına sozlesme atar

asgarı ucret memur maası vs vs seylerle durumu ajıte yapmayada gerek yoktur nıtelıksız elemanı her zman bulabılırsınız onemlı olan nıtelıklıyı bulmaktır pıyasada az ve talep olan herseyın degerı fazladır bole bealtı vuruslarıyla elestrı kısvesı yapanlara sunu sormak lazım

bumudur budur

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    7,903

Esas

Alıntı Originally Posted by pride Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by Kaygan Yazıyı Oku
    bumudur budur
    Hırs yaptım teknik direktörlük kursuna yazılıcam.
    Mesut Bakkal kadar yaparım herhalde.

Duhul
    May 2007
    İkamet
    avustralya
    Gönderi
    8,752

Esas

Alıntı Originally Posted by cakhall Yazıyı Oku
    Hırs yaptım teknik direktörlük kursuna yazılıcam.
    Mesut Bakkal kadar yaparım herhalde.
    Mesut bi bakkal olursunda başka ne olursun düşünmek lazım

Duhul
    Feb 2006
    İkamet
    Mandalina bahçesinde...
    Gönderi
    3,232
    Blog Yazıları
    2

Esas

Alıntı Originally Posted by mme Yazıyı Oku
    Sadece kendisi oldu değil mi şampiyon veya sadece kendisi şampiyon yaptı öyle mi? İşte benim de anlatmaya çalıştığım bu. Daha önce de belirttim, UEFA kupasını herkesten fazla ve iyi Fatih terim kullandı ve nakde tahvil etti. UEFA kupasını kazanan futbolcuların payı yok mu? En fazla onların var. Başkan ve yönetimin yok mu? Olmaz mı, hem de çok fazla. Başkan belki de, hala o yılların borçlarını ödüyor. Kulüp de aynı şekilde. Ama futbolcu ve başkana, yöneticilere imparator, sultan, padişah gibi payeler verilmedi. Neden diye sordunuz mu kendinize. Bence sorun, cevabını bulursanız, belki de ortada bir yerde anlaşmış oluruz.
    İşim dolayısıyla takım oyununa sonuna kadar inanırım, zincir en zayıf halkası kadar guçludur...

Soruyorum size İstanbul 1453 yılında fethedilirken tarih kitapları ne yazmıştır..
    Ben adınıza cevap verim Fatih Sultan Mehmet..tum ordusunun zafereridir.. ama tarih kitapları 1 tek kişiyi hatırlıyor..Bunu anlayışla karşılamak lazım..

Sayfa 13/22 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •